0
ZVEME VŠECHNY MILOVNÍKY KNIH DO HAVLÍČKOVA BRODU
07. 10. 2019

Stalo se již tradicí, že se rok co rok potkáváme na veletrhu v Havlíčkově Brodě. Letos proběhne už jeho 29. ročník. Náš stánek s označením 98A najdete stejně jako v minulých letech na jevišti.

Na co se můžete těšit? Představíme vám spoustu novinek. Řadu VELKÝCH KNÍŽEK PRO MALÉ VYPRAVĚČE si můžete rozšířit o tituly HASIČI, MŮJ DEN a malí milovníci rychlých aut ocení PORSCHE. U leporel ještě zůstaneme. Zejména kluky potěší rozkládací knížky STAVBY nad a pod zemí a DOPRAVA nad a pod zemí. Velké oblibě se pak dlouhodobě těší leporela s otevíracími okénky, proto jsme pro vás připravili roztomilé tituly JEDEME NA VÝLET a JEDEME NA FARMU. Děti si díky nim mimo jiné procvičí motoriku a naučí se základní slovíčka.

Inspirativní příběhy bodují!

Pozitivní motivace není nikdy dost a i vy jste jistě na trhu zaznamenali mnoho knih plných inspirativních příběhů známých i méně známých osobností. Již naše první vlaštovka z řady takových příběhů – Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční – se stala bestsellerem. Pokračovali jsme Příběhy pro holky, které se nebojí být výjimečné, Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné a letos jsme na velký úspěch „jedničky“ navázali druhým dílem Příběhů pro kluky. Nečekejte žádné akční hrdiny ani miláčky osudu, kterým sudičky nadělily krásu, inteligenci, štěstí a bohatství už do kolébky! Každá z osobností v našich knihách si musela vybojovat nějaký osobní zápas, vzepřít se nepříznivému údělu, vypracovat se, vybočit z řady, často navzdory nesnázím a velkému nebezpečí, vzdát se vlastního pohodlí, protože jí nebyl lhostejný osud druhých ani světa jako celku. Možná zjistíte, že i vy můžete dokázat velké věci!

Hrdiny ale nemusejí být jen lidé…

Nesmíme ovšem opomenout ani naše chlupaté kamarády, neboť ti toho také už hodně dokázali a my lidé jsme poznali, jak umějí být zvířata statečná, inteligentní a báječná. Mnohá vykonala velké věci, a jejich zásluhy jsou proto hodné naší vděčnosti, obdivu a pokory ke světu přírody. O zvířecích osobnostech se dočtete v našich titulech Hrdinové světa zvířat, Kočky v akci! nebo Psi v akci! 

Přijďte na náš stánek, těšíme se na vás! Máme pro vás zajímavé slevy, novinky, dobrou náladu a mnohem, mnohem více…