0
DESIGN COLLECTION – DIÁŘE, CO MAJÍ STYL

Design Collection. Dvě slova, která od nás za posledních pár let často slýcháte. Co si pod nimi ale vlastně představit? Pokud patříte mezi naše věrné zákazníky určitě tušíte. A těm, kteří se s ní letos setkají úplně poprvé, ji rádi přiblížíme v následujících odstavcích. Tak hurá zpátky na začátek, kdy podobná kolekce byla jen krásnou myšlenkou.

Číst vícedoprava 23. 12. 2021
VYHRÁLI JSME ZLATOU STUHU

Dětských knížek vychází každý rok celá spousta, a tak není divu, že je těžké se v nich zorientovat. Především v případě, že nemáte možnost zajít do kamenného obchodu a knihy si pořádně prohlédnout, riskujete, že sáhnete vedle. Naštěstí tu máme několik prestižních literárních soutěží, v jejichž porotách zasedají ti nejpovolanější z nejpovolanějších a vybírají ty nejlepší z nejlepších.

Číst vícedoprava 22. 09. 2021
DIÁŘ NEBO NOTES? KOLEKCE 2022 PODRUHÉ

Možná si ještě pamatujete, že jsme v minulém článku dali prostor především kalendářům. V tom dnešním se podíváme na zoubek skupině neméně zajímavé.

Číst vícedoprava 05. 08. 2021
NAŠE KALENDÁŘE OPĚT BODUJÍ

Rok se s rokem sešel a nedávno proběhlo oblíbené vyhlašování prestižní soutěže NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2021. A důvod k radosti máme i tentokrát! Krásné ceny si totiž letos odnesli hned čtyři naše kalendáře, čímž jsme navázali na již dlouholetou tradici úspěchů.

Číst vícedoprava 01. 07. 2021
ORIGINÁLNÍ, SVÁ A HRAVÁ. KOLEKCE 2022 JE TU!

Spousta novinek, ale i staří známí. Tak by se dala charakterizovat naše nová kolekce kalendářů a diářů tentokrát pro nadcházející rok 2022. Jako obvykle začneme u novinek. Mezi nástěnné ozdoby vašich kanceláří, obýváků či chodeb jsme zařadili pestrobarevný kalendář Lapač snů, minimalisté zajisté ocení novinku Snová krajina a zapálení cestovatelé zase České a slovenské lázně a Krajinu, kterou u nás nyní seženete hned ve dvou rozměrech. Zástupcem na poli lechtivějších kalendářů je v této kolekci titul Girls and Carps. A ženy si na své přijdou naopak s decentním nástěnným kalendářem Muži.

Číst vícedoprava 20. 05. 2021
DESIGN COLLECTION - PŘÍLEŽITOST PRO MLADÉ TVŮRCE

Nejspíš jste si již všimli, že v naší kolekci každoročně najdete nástěnné kalendáře, které se tak trochu vymykají. Řeč je samozřejmě o výběrových kalendářích z naší edice DESIGN COLLECTION. Ty se liší jak celkovým zpracováním, tak samotným designem.

Číst vícedoprava 21. 04. 2021