0
PRESCO NA PRAGUE FASHION MARKETU

MINT: Prague Fashion Market objevuje nová místa v centru Prahy. Tentokrát se 21.- 22. dubna rozprostře v 5. a 6. patře obchodního domu Kotva. A my tam nesmíme chybět. Zakoupit si můžete všechny naše notesy, protože těch není nikdy dost. Najdete nás v šestém patře, stánek číslo 70. Těšíme se na vás!

Číst vícedoprava 20. 04. 2018
NEJKRÁSNĚJŠÍ KALENDÁŘ SLOVENSKA 2018

Jsme velice potěšeni, že i v letošním ročníku soutěže o Najkrajší kalendár Slovenska 2018 byly naše kalendáře úspěšné a získaly hned několik ocenění.

Číst vícedoprava 19. 04. 2018
VESELÉ VELIKONOCE!

Krásné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku

přeje PRESCO TEAM.

Číst vícedoprava 29. 03. 2018
5 OTÁZEK PRO ADOLFA ZIKU

Miloš Forman, Jaromír Jágr, Aňa Geislerová, Václav Havel, Alena Šeredová…tyto a mnoho dalších osobností z oblasti kulturního a společenského života najdete v nové knize Adolfa Ziky. Tento významný fotograf a filmový dokumentarista věnoval knihu portrétní fotografii a zachytil jak české, tak i zahraniční osobnosti, které ho na jeho cestách zaujaly. Autor tak vytvořil výjimečnou knihu. Těšili jsme se na odpovědi na našich pět otázek.

Číst vícedoprava 28. 03. 2018
VELKÁ KNÍŽKA FARMA PRO MALÉ VYPRAVĚČE

Nakladatelství PRESCO GROUP vydalo pod značkou ELLA & MAX velkoformátovou obrázkovou knihu Velká knížka FARMA pro malé vypravěče. Je o rodině Sedláčkových z farmy pod lesem, kde je živo celý rok! Sedláčkovi, to jsou babička, dědeček, maminka, tatínek, ale hlavně malí neposedové Ella a Max. Společně se starají o zvířata a rostliny a taky o dům, stáje, chlívky, kurníky, králíkárny, rybník, zahrady, louky, pole, lesy, sad. Nespočetné množství situací na úžasných ilustracích Libora Drobného donutí děti ukazovat, vyprávět, popisovat, vyjadřovat se, nalézat slova. Vůbec nevadí, že ještě neumějí číst písmenka. Knížka je vhodná pro děti od 3 let pro rozvoj slovní zásoby a vzájemné komunikace.

Číst vícedoprava 09. 03. 2018
KALENDÁŘ ROKU 2018

Na konci února se konal již 18. ročník soutěže Kalendář roku, které se prvně od  svého vzniku konal v Brně a to v rámci oficiálního doprovodného programu veletrhu EmbaxPrint. Cílem soutěže je podpořit kreativitu, tiskovou a grafickou úroveň kalendářů a upozornit na novátorské počiny v této oblasti. Členy poroty jsou odborníci z oblasti polygrafie, fotografie, grafického designu, typografie a marketingu. Cenu proto mohou získat opravdu jen ti nejlepší, jejichž kalendáře splní všechna náročná kritéria. PRESCO GROUP navázalo na své předešlé úspěchy v této soutěži a kalendář Jan Kaplický – Personal by Alžběta Jungrová 2018 se umístil na třetím místě v kategorií Osobité ztvárnění celebrit.

Číst vícedoprava 06. 03. 2018

Newsletter

Novinky a akční nabídky jen do vaší schránky!