0
Slavnostní představení novinek značek BAAGL, NOTIQUE a ELLA & MA

Ve čtvrtek 23. března proběhlo v historických prostorách paláce Adria setkání s váženými obchodními partnery společnosti PRESCO GROUP, jež zde představila novinky z produkce svých značek BAAGL, Notique a Ella & Max.

Číst vícedoprava 13. 04. 2023
ZASE BUDEME SPOLU – DVĚ KNIHY UVNITŘ JEDNÉ

Už jste někdy viděli knížku, která se otevírá uprostřed obálky, má hned dva hřbety místo jednoho a můžete se rozhodnout, jestli si přečtete jen levou či pravou polovinu, anebo budete obracet stránky postupně, jednu zleva, druhou zprava… a tak dále?

Číst vícedoprava 22. 06. 2022
SLAVNOSTNÍ PLAVBA DO NOVÉ SEZÓNY

Ve čtvrtek 28. dubna proběhlo v unikátních prostorách Občanské plovárny setkání s váženými obchodními partnery společnosti Presco Group, která zde slavnostně představila novinky z produkce značek Ella & Max, BAAGL a Notique, nového brandu kalendářů, diářů, notesů a dárkového sortimentu.

Číst vícedoprava 03. 05. 2022
DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO

O naší oblíbené soutěži KALENDÁŘ ROKU jsme tady toho na blogu napsali už hodně. Určitě vás tak nepřekvapí, když ji zmíníme i letos. Náš kalendář Teribear se totiž opět zařadil mezi elitu tuzemského trhu. A my tak máme zase velkou radost.

Číst vícedoprava 21. 03. 2022
DESIGN COLLECTION – DIÁŘE, CO MAJÍ STYL

Design Collection. Dvě slova, která od nás za posledních pár let často slýcháte. Co si pod nimi ale vlastně představit? Pokud patříte mezi naše věrné zákazníky určitě tušíte. A těm, kteří se s ní letos setkají úplně poprvé, ji rádi přiblížíme v následujících odstavcích. Tak hurá zpátky na začátek, kdy podobná kolekce byla jen krásnou myšlenkou.

Číst vícedoprava 23. 12. 2021
VYHRÁLI JSME ZLATOU STUHU

Dětských knížek vychází každý rok celá spousta, a tak není divu, že je těžké se v nich zorientovat. Především v případě, že nemáte možnost zajít do kamenného obchodu a knihy si pořádně prohlédnout, riskujete, že sáhnete vedle. Naštěstí tu máme několik prestižních literárních soutěží, v jejichž porotách zasedají ti nejpovolanější z nejpovolanějších a vybírají ty nejlepší z nejlepších.

Číst vícedoprava 22. 09. 2021