0
KLUCI, KTEŘÍ SE NEBOJÍ BÝT VYJIMEČNÍ, BODUJÍ!

V minulém roce vydalo nakladatelství PRESCO GROUP, a. s., knížku s názvem Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční, jež se stejně jako mnohde v zahraničí okamžitě stala bestsellerem. Ve Velké Británii dokonce získala ocenění v prestižní soutěži Specsavers National Book Awards jako Dětská kniha roku 2018! A není divu – nadějnému mladému autorovi Benu Brooksovi se podařilo působivými inspirativními příběhy známých i méně známých chlapců a mužů zasáhnout mladé čtenáře, ale také jejich rodiče přímo do srdcí. Na základě velkého úspěchu zmíněné knihy nyní vydáváme její druhý díl – nenechte si ujít další stovku medailonků úžasných osobností a jejich osudů!

Číst vícedoprava 06. 08. 2019
NEJKRÁSNĚJŠÍ KALENDÁŘ SLOVENSKA 2019

Jsme velice potěšeni, že i v letošním ročníku soutěže o Najkrajší kalendár Slovenska 2019 byly naše kalendáře velmi úspěšné a získaly ocenění ve třech soutěžních kategoriích!

Číst vícedoprava 22. 04. 2019
OCENĚNÍ PRO KNIHU DRÁČEK ZOG A PRINCEZNA REBELKA

Pozor pozor! Patříte k milovníkům knížek a potrpíte si na kvalitu?

Číst vícedoprava 16. 04. 2019
KALENDÁŘ 2019

Je dobře, že i v dnešní digitalizované době neztrácí tištěný kalendář své kouzlo a je součástí našich domovů i kanceláří. Kalendář má obrovskou sílu. Může být opravdovým uměleckým dílem a velmi silnou formou prezentace, může být ukázkou umu tiskaře, který ho vyrobil. Také ale může být silným lidským příběhem, který stál u jeho zrodu. Soutěž o ten nejhezčí je soutěží příběhů, umění i poctivého řemesla je psáno v preambuly soutěže Kalendář 2019.

Číst vícedoprava 12. 04. 2019
ABC FESTIVAL – ZÁBAVA PRO VŠECHNY DĚTI A JEJICH RODIČE

Už tento víkend odstartuje druhý ročník akce pro celou rodinu: FESTIVAL ABC. Je to dvoudenní zábava v prostorách Národního zemědělského muzea v Praze na Letné a je určená pro všechny zvídavé děti a jejich rodiče.

Číst vícedoprava 11. 04. 2019
KALENDÁŘ ROKU 2019

Nástěnný kalendář z interiéru nikdy nezmízí je ústředním motem soutěže Kalendář roku. Cílem této soutěže je podpořit kreativitu, tiskovou a grafickou úroveň kalendářů a upozornit na novátorské počiny v této oblasti. Členy poroty jsou odborníci z oblasti polygrafie, fotografie, grafického designu, typografie a marketingu. Cenu proto mohou získat opravdu jen ti nejlepší, jejichž kalendáře splní všechna náročná kritéria.

Číst vícedoprava 14. 02. 2019

Newsletter

Novinky a akční nabídky jen do vaší schránky!

gtag('event', 'section', {'Section': 'Front:Magazine', 'send_to': 'allTrackers'}); gtag('event', 'source', {'Source': 'PRESCO.CZ', 'send_to': 'allTrackers'});