0
ZAPISUJI, TEDY JSEM...

Notesy, bločky, zápisníky, diáře, sešitky, náčrtníky – taky jste blázen do všeho, co krásně voní papírem? Rádi zapisujete, odškrtáváte, zaznamenáváte, načrtáváte, listujete a prohlížíte? Pak určitě mrkněte na náš web a obzvlášť důkladně si projděte sekci Notesy a bloky!

Číst vícedoprava 14. 01. 2021
GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC

Vánoce jsou pomalu za dveřmi a my jsme si pro vás připravili přehled důležitých termínů, aby k vám dárky z našeho eshopu dorazily do Štědrého dne.

 

 

 

Číst vícedoprava 14. 12. 2020
KALENDÁŘ ROKU 2020

Máme velkou radost. Naše kalendáře totiž zvítězily v prestižní soutěži KALENDÁŘ ROKU 2020.

Číst vícedoprava 10. 11. 2020
PROSTĚ ORIGINÁL... DIÁŘE, KTERÉ MUSÍTE MÍT

„Naučme se vidět krásu v tom, čím jsme obklopeni. A vyprávět, žít SVŮJ vlastní příběh. Po pravdě, bez filtru. Se všemi omyly, chybami, přehmaty a marnými pokusy, štěstím i slzami. Svůj. Prostě originál,“ nabádá ve svém novém diáři zpěvačka Dara Rolins a nepochybně ví, o čem mluví. S našimi tematickými diáři se do toho můžete pustit třeba hned!

Číst vícedoprava 02. 10. 2020
I LETOS POMÁHÁME S TERIBEAREM

Zdravíme všechny kamarády a pomocníky červeného medvěda Teribeara. U nás v PRESCO GROUP se myšlenka pomoci znevýhodněným dětem zakořenila už před deseti lety a zůstalo nám to dodnes.

Číst vícedoprava 28. 08. 2020
NEJHEZČÍ KALENDÁŘE SLOVENSKA

Dobrých zpráv není nikdy dost, a proto se vám dnes pochlubíme. I letos jsme totiž s našimi kalendáři zabodovali v prestižní soutěži NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2020. A to hned čtyřikrát!

Číst vícedoprava 26. 06. 2020