0
DARA ROLINS EXKLUZIVNĚ – DIÁŘ 2017 – SKLADEM!
26. 09. 2016

Konečně je tady ta chvíle! Máme velkou radost, že Vám můžeme představit exkluzivní novinku.

Konečně je tady ta chvíle! Máme velkou radost, že Vám můžeme představit exkluzivní novinku letošního podzimu - diář známé zpěvačky a designérky Dary Rolins pod názvem Rok podle Dary. Jedná se o týdenní diář vytvořený ve spolupráci s klinickou naturopatkou a nutriční terapeutkou Katkou Boesenberg, který nejen fanynkám Dary Rolins pomůže lépe porozumět svému tělu. Během celého roku 2017 tak budete mít nezbytného pomocníka a praktického průvodce k získání dokonalé postavy a duševní harmonie. Vše je psáno s nadhledem, vtipem a zábavnou formou, doplněné o fotografie a stylové kresby. Zajímavou „vychytávkou" diáře je zadní papírová kapsa na vizitky s vloženým plakátem s návrhem detoxikačního jídelníčku a samostatná gumička na uzavření diáře, která může sloužit i jako gumička do vlasů.

Diář Rok podle Dary v tuhé knižní vazbě ve formátu 13 × 21 centimetrů obsahuje 172 vnitřních stran a týdenní kalendárium ve dvou verzích: české a slovenské. Na stránkách naleznete 26 fotografií ze zpěvaččina soukromí, 28 stran textu (rady, recepty, postřehy), Dařiny tipy na zdravý životní styl (dieta, cvičení, superfoods) a dostatek místa pro vlastní poznámky. Velmi praktický je i přehled všech svátků.

České vydání diáře bude k dostání ve vybraných knihkupectvích, papírnictvích a prostřednictvím našeho e-shopu. Slovenskou verzi si od 10. 10. 2016 zakoupíte v sítí knihkupectví Panta Rhei, která má 38 prodejen po celém Slovensku a prostřednictvím e-shopu www.pantarhei.sk.