0
PRESCO GROUP SLAVÍ 20 LET NA TRHU NOVOU KOLEKCÍ ATRAKTIVNÍCH KAL
24. 06. 2015

Zaznamenáváte si všechny důležité poznámky a úkoly do mobilního telefonu nebo jiného elektronického zařízení? Nebo naopak dáváte přednost papíru, peru a kvalitnímu diáři nebo kalendáři? I v době moderních technologií a chytrých aplikací mají kvalitní k

Nové licenční tituly i oblíbené stálice

Vedle oblíbených tradičních titulů, jako jsou kalendáře s tematikou děl Alfonse Muchy, Krtečka, kreseb Josefa Lady nebo kalendářů z dílny Walta Disneyho, přináší nová kolekce opravdové lahůdky. „Naší cestou je přinášet zákazníkům atraktivní a výjimečné tituly výjimečných autorů," říká Petr Skokan, partner a zakladatel společnosti PRESCO GROUP, a dodává: „Průběžně vyhledáváme a oslovujeme zajímavé autory a nasloucháme též přáním našich klientů a aktuálním trendům na trhu." V aktuální kolekci pro rok 2016 proto zákazníci najdou nové atraktivní licenční tituly, jako jsou Star Wars, Frozen, Princezna Sofie, Princezny nebo Ovečka Shaun. Dospělým zákazníkům je pak určena klasika mezi fotografickými nástěnnými kalendáři, a to kalendář Playboy, vydávaný ve dvou provedeních jako poznámkový ve velikosti 30x30 cm a klasický nástěnný v rozměru 33 x 46 cm. V minulé sezoně byla vydána první kolekce uměleckých titulů pod vlastní značkou „Design Collection", která se setkala s velkým ohlasem u zákazníků. Aktuální nabídka rozšiřuje sortiment této značky o nové exkluzivní tituly. Premiéru mají například zajímaví tuzemští autoři Oleg Slepcoff, Jiří Franta & David Böhm a Jaromír Švejdík, zpátky v nabídce je velkoformátový nástěnný kalendář fotografií Adolfa Ziky a představí se též nový kalendář děl světoznámého architekta Jana Kaplického, který navazuje na dvě předchozí úspěšné edice. Zákazníci se také mohou těšit na kalendáře amerického pop-artového výtvarníka Roye Lichtensteina, které PRESCO GROUP exkluzivně vydává.

I děti si vyberou svůj kalendář nebo diář

Kalendáře nejsou jen přehledem dnů, týdnů a měsíců. Aby zaujaly i nejmladší generaci zákazníků, musí přinášet i něco navíc, jako jsou zábava, poučení nebo hra. Vedle širokého sortimentu rodinných plánovacích kalendářů, jsou v nabídce zastoupeny nové typy titulů, tzv. aktivity kalendáře. Jedná se o kalendáře doplněné o samolepky, pastelky nebo pexesa, které si děti mohou upravit a vybarvit podle své fantazie. Nabídka je opravdu pestrá - od licenčních titulů Walt Disney Auta/Cars s pexesem, Mickey Mouse omalovánkový, Princezna Sofie malování s vodou, Ledové království/Frozen, Doktorka Plyšáková/Doc McStuffin se samolepkami, Star Wars s pexesem, až k tradičnímu Krtečkovi v provedení se samolepkami, či jako měřicí kalendář. Absolutní novinkou na trhu jsou poznámkové kalendáře se spirálou v rozměru 21 x 21 cm, s tituly Star Wars, Hodný Dinosaurus/The Good Dinosaur, Ledové království Olaf, Víly a Medvídek Pú. Pro hravé děti je tu kalendář od Susanne Rotraut Berner s názvem Městečko na dlani, který je plný postaviček, dějů a příběhů. Pro školáky všech věkových kategorií jsou tu nové školní diáře značky Star Wars a Violeta, plné užitečných taháků, nápověd a místa pro vlastní zápisky.

Designové diáře a notesy

PRESCO GROUP v nové kolekci rozšiřuje kolekci týdenních obrázkových diářů a notesů. Stálice v sortimentu, jako jsou diáře s magnetickým zapínáním s motivy metropolí nebo uměleckými motivy a kapesní notesy, doplňují zbrusu nové a neokoukané tituly vytvořené vlastním designérským studiem. Autoři designů vycházeli z aktuálních trendů a preferencí cílových skupin zákazníků, kteří si v obchodech toto zboží kupují. V sortimentu jsou zastoupeny též licenční diáře a notesy značek Star Wars, W. Disney, Hobbit nebo Alfons Mucha, které lze kombinovat s příslušnými kalendáři. Obrázkové diáře a notesy si najdou své použití v práci i ve škole a vybere si z nich opravdu každý. Jsou doplněny gumičkou na uzavření, a proto jsou vhodné do každé kabelky nebo tašky.