0
NEDATOVANÉ KALENDÁŘE – RODINNÉ PLÁNOVÁNÍ MŮŽE ZAČÍT JIŽ DNES!
02. 03. 2016

Ať je duben, květen nebo červen není potřeba čekat na začátek roku. Společnost PRESCO GROUP nabízí širokou nabídku nedatovaných kalendářů s oblíbenými dětskými postavičkami, které jsou určené pro rodinné plánování a budou Vaším praktickým a nenahradite

Ať je duben, květen nebo červen není potřeba čekat na začátek roku. Společnost PRESCO GROUP nabízí širokou nabídku nedatovaných kalendářů s oblíbenými dětskými postavičkami, které jsou určené pro rodinné plánování a budou Vaším praktickým a nenahraditelným pomocníkem. Díky nedatovanému kalendáriu je můžete začít používat v jakémkoliv měsíci nebo roce. Začít tak můžete například dnes.

Nedatované kalendáře nejsou na českém trhu žádným nováčkem. Společnost PRESCO GROUP reagovala na velmi častou poptávku svých zákazníků, kteří si chtěli kdykoliv v průběhu roku zakoupit kalendář, a zařadila proto tento typ titulu do svého sortimentu. Plánovací kalendář formátu 30 x 30 cm obsahuje 14 listů, přičemž jeden měsíc je rozložený na dvou stranách a vzniká tak dostatek prostoru pro zapsání všech povinností, kroužků, úkolů a plánovaných výletů. Na levé straně se nachází místo pro napsání data konkrétního měsíce. Velmi užitečnou pomůckou jsou vypsané počty dnů jednotlivých měsíců na obalu. Vedle kolonky pro datum je místo pro vypsání všech členů rodiny. Kalendáře mají výrazné barvy a krásné ilustrace, což zaujme hlavně nejmenší členy rodiny. Kalendář Mickey Mouse má místo pro jednotlivé dny a poznámky ve spodní části, vrchní část tvoří oblíbené omalovánky. Děti si tak mohou podle vlastní fantazie vybarvit známou postavičku a její přátele.


Chcete Vaše děti naučit řádu a pořádku? Dovolte jim plánovat spolu s Vámi. Ti, kteří již umí psát, si mohou své povinnosti vyplnit sami, ti, kteří do školy ještě nechodí, si mohou den a úkol doplnit namalovaným malým obrázkem. I rodinné plánování může být zábavou!