0
ZÍSKALI JSME 1. MÍSTO V SOUTĚŽI FÉNIX CONTENT MARKETING
05. 05. 2016

Ve středu 4. května proběhlo slavnostní vyhlášení 3. ročníku soutěže FÉNIX CONTENT MARKETING.

Ve středu 4. května proběhlo slavnostní vyhlášení 3. ročníku soutěže FÉNIX CONTENT MARKETING. Jedná se soutěž, která oceňuje nejlepší počiny firem z pohledu obsahu, poctivé práce a vyjádřené kreativity přihlašovatelů. Klade důraz na inovativnost, efektivitu a kvalitu zpracování.

Název soutěže vychází ze dvou pojmů: Fénix, mytologická postava, má značit obrodu myšlenek. Tak jako bájný Fénix vstane vždy z popela, tak i um kreativních lidí přijde vždy s novým konceptem, pojetím, kampaní. Fénix je tedy symbol kreativní části soutěže. Content marketing nemá v českém jazyce přesnou definici. Jedná se o obsah a jeho strategickou tvorbu. Tvoří jej samy společnosti a šíří jej svými komunikačními kanály (vlastní časopis, webové stránky, profily na sociálních sítích a další). Tato část poukazuje na jádro soutěže. Soutěžní práce letos hodnotila porota složená ze 41 odborníků.

Do soutěže jsme přihlásili kalendář JANA KAPLICKÉHO - TOP DESIGN. S radostí Vám oznamujeme, že kalendář získal 1. místo v kategorii JEDNORÁZOVÁ MÉDIA - KALENDÁŘ.Na slavnostním vyhlášení byly všechny práce představeny pomocí vlastních videí. To naše si můžete prohlédnout na Youtube kanálu PRESCA: www.youtube.com/watch?v=ATyhsqPZ05k

Více o soutěži: www.soutezfenix.cz