0
ZAPISUJI, TEDY JSEM...
14. 01. 2021

Notesy, bločky, zápisníky, diáře, sešitky, náčrtníky – taky jste blázen do všeho, co krásně voní papírem? Rádi zapisujete, odškrtáváte, zaznamenáváte, načrtáváte, listujete a prohlížíte? Pak určitě mrkněte na náš web a obzvlášť důkladně si projděte sekci Notesy a bloky!

Objevíte tu spoustu úžasných zápisníků, od klasiky až po úplné originály. Třeba takové tematické notesy, které jinde nenajdete, jako je Zápisník filmožrouta nebo Zápisník milovnice knih. Ten první vás mimo jiné provede světem nejlepších filmů a pobaví super ilustracemi a vtipnými hláškami. Ten druhý zase vedle prostoru pro vlastní strukturované poznámky o přečtených knihách skýtá řadu užitečných rad a tipů na tituly, které nesmějí uniknout pozornosti žádné zapálené knihomolky.Je jasné, že tomu, co člověk může vzít do ruky, k čemu si může čichnout, případně co mu přímo pod rukama vzniká, se nic virtuálního nemůže vyrovnat! Přesně pro chvíle, kdy se vás zmocní tvůrčí nálada, je tu například náš omalovánkový notes – podílejte se na tvorbě svého vlastního originálního zápisníku!

A co takhle luxusní notes se souhvězdím znamení zvěrokruhu přímo vám na míru? Designové linkované zápisníky v pevných deskách s bronzovou ražbou lze používat jako deník, můžete si sem zapisovat hluboké myšlenky nebo pracovní poznámky… Ať už věříte na horoskopy nebo ne, tyto elegantní stylové kousky vám mohou být vždy k ruce.

Téměř všechny naše notesy se pyšní řadou praktických vychytávek, jako uzavíráním na gumičku nebo vnitřní kapsou na navštívenky a jiné drobnosti. Vyberte si věrného a spolehlivého společníka podle svého vkusu – bude vás provázet všedními i nevšedními dny.

A hlavně: nikdy se vám nevybije ani neztratí signál, zato pomůže dobít baterky, najít inspiraci a probudit kreativitu! Co si v dnešní uspěchané době přát víc?