0
Z LÁSKY K DESIGNU
29. 07. 2016

Každý rok přinášíme řadu produktů, která je výjimečná a seznámí vás s tvorbou českých a světových umělců

Každý rok přinášíme řadu produktů, která je výjimečná a seznámí vás s tvorbou českých a světových umělců, o kterých se mluví a kteří jsou „in". Kalendáře označené zlatou pečetí s názvem DESIGN COLLECTION se stanou nejen funkčním doplňkem vašeho bytového interiéru či kanceláře, ale především skutečnou estetickou dekorací. Při výrobě jsme použili prvotřídní materiály a nejmodernější výrobní technologie.

Na velkoformátových fotografiích letos představujeme tvorbu studia DRAWetc., RDN a skupiny OKOLO.

Čtvrtým kalendářem z edice DESIGN COLLECTION je kalendář světoznámého architekta Jana Kaplického pod názvem The Drawings, který představuje málo známé fotomontáže a skici z dílny Jana Kaplického a navazuje na velmi úspěšné edice - Top Design 2016, The Interiors 2015 a The Originals 2014. Všechny čtyři kalendáře tak tvoří jedinečnou kolekci.

Velmi originální byl vznik kalendáře Artist Odyssey studia DRAWetc. Tento kalendář vznikl za zcela netradičních podmínek, a to v rámci živého kreslení RAW přímo před očima hostů oslav, které se konaly v září 2015 v pražské galerii Mánes. Během tohoto večera vzniklo dvanáct ojedinělých pláten, každé ze štětce jiného autora na téma Plakát k neexistujícímu filmu. Výsledkem je unikátní kalendář, který originálně zachycuje umělcův pohled na téma a nese také uměleckou hodnotu okamžiku.

DESIGN COLLECTION jsme doplnili také sadou 9 diářů. Luxusní týdenní diář v pevných deskách s uzavíráním na gumičku se záložkou a vnitřní kapsou pro navštívenky tvoří řadu stylových diářů do kabelky!