0
S KOUZELNOU ŠKOLKOU MOHOU DĚTI SNÍDAT, HRÁT SI, NEBO JET NA VÝLE
25. 05. 2015

Mají rády Vaše děti Františka a Fanynku z oblíbeného pořadu České televize Kouzelná školka? Pokud máte doma malé fanoušky tohoto nejúspěšnějšího dětského programu, je právě jim určena nejnovější exkluzivní kolekce každodenních potřeb a her s touto téma

Na výlet i do školky

Už si nemusíte lámat hlavu s tím, do čeho sbalit vašim potomkům vše potřebné na cesty, nebo do školky. Praktický batůžek v krásné zelené barvě s velkým obrázkem na přední straně se bude hodit klukům i holčičkám. Vejde se do něj všechno, co potřebují - hračka, kapesníky, náhradní tričko, svačina nebo mikina. Batoh má nastavitelné polstrované popruhy a pro snadné nošení v ruce je vybaven pevným úchytem. Polstrování zad je z příjemného a prodyšného materiálu. Nechybí boční síťka na umístění lahve s pitím, nebo drobných předmětů.
A když zrovna nevyjde počasí a bude deštivo, nevadí. Stačí děti vybavit slušivou pláštěnkou, nebo úžasným průhledným deštníkem klasického tvaru, s manuálním zavíráním a s potiskem Františka a Fanynky.
Aby vaše dítě už nikdy ve školce nehledalo svoje bačkůrky nebo cvičky, nezapomeňte mu pořídit speciální taštičku se zatahovacím uzavíráním. Je vyrobená z polyesteru a potištěná veselými barvami a postavičkami.

Mít se fanfárově

Mohou si děti užít jídlo? Určitě ano. I těm, které občas nad některým jídlem trochu ohrnují nos, budou určitě chutnat dobroty, servírované na jedinečném dětském nádobí, opět s motivy Kouzelné školky. Talíř, miska a kelímek jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu a splňují všechny požadavky na každodenní používání dětmi.
A po jídle a poledním odpočinku je čas na trochu hraní. Pro nejmenší děti je tu leporelo s 12 obrázky, nebo 24 dílkové puzzle, díky kterému si procvičí jemnou motoriku a logické uvažování. Kouzelná školka také naučí hravou formou základní anglická slovíčka pomocí veselého pexesa. Zahrajte si se svými dětmi a učte se společně! A kam uklidit hračky? Přece do klasického papírového dětského kufříku. František a Fanynka je dětem pohlídají na další hraní.