0
ROK 2020 VE ZNAMENÍ SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ - TAKOVÝ BUDE ROK PODLE DARY
30. 08. 2019

Společnost PRESCO GROUP, a. s., společně s Darou Rolins, zpěvačkou a rovněž výjimečnou osobností, vydává již počtvrté diář s názvem ROK PODLE DARY. Tento stylový diář vás spolehlivě provede rokem 2020 a přinese vám mnoho inspirace. Je plný autorčiných postřehů, zamyšlení a návodů, třeba jak si správně přát, jak věřit v zázraky, věřit sám sobě, jak si vážit všeho, co život přináší, jak zvolnit nebo naopak dobít baterie. Texty jsou provázené atraktivními snímky fotografky Petry Ficové a originálními ilustracemi mladé designérky. V diáři najdete také recepty na oblíbené pokrmy, dostatek místa pro vlastní poznámky a přehledné kalendárium. Opět nesmí chybět nepostradatelné zrcátko či sada motivačních samolepek.

Nápad vytvořit diář tohoto formátu, který se stal během pouhých pár let hitem, vznikl před čtyřmi lety. Jeho inspirací byly autorčiny příspěvky pravidelně publikované na Facebooku. U zrodu konceptu stály talentované ženy, dlouholeté spolupracovnice Dary Rolins. Tematicky je jeho nové vydání velmi podobné těm předchozím, přesto je však opět originální a osobité. Zúročuje zkušenosti úspěšné umělkyně, módní ikony, a především skvělé mámy, kterou představuje jako silnou, pozitivní a zdravě sebevědomou osobnost, která už ví, o čem je život.

„Dá se říct, že MY, já a ty, jsme už staří známí. Čtyřletý vztah, to už je něco jako závislost. Po takovém čase se dva milují vroucněji nebo ze zvyku. A když říkám ‚ze zvyku‘, nemusí to být zákonitě otravná rutina. Pouze stav, který nám dělá dobře, nechává nás v klidu. Známe se, vyhovujeme si, zvykli jsme si na sebe. Mám vás a vy držíte v rukou už čtvrté vydání mého diáře ROK PODLE DARY. Jaký bude? Přesně takový, jaký si budeme přát!“ říká v úvodu Dara Rolins.

Diář Rok podle Dary v pevné vazbě, ve formátu 13 × 21 centimetrů, obsahuje 172 vnitřních stran, kde najdete česko-slovenské horizontální týdenní kalendárium a dále přehled všech svátků. Naleznete tu také 17 stran fotografií ze zpěvaččina soukromí, 20 stran textu (zamyšlení, rady, postřehy…), 11 oblíbených receptů na skvělé jídlo, Dařiny tipy na zdravý životní styl i dostatek místa pro vlastní poznámky. Velmi praktické jsou vychytávky jako uzavírání diáře na gumičku, poutko na tužku, látková záložka, zadní kapsa na různé drobnosti, zrcátko nebo sada samolepek. A v neposlední řadě u diáře jistě oceníte jeho nepřehlédnutelnou obálku!