0
PROSTĚ ORIGINÁL... DIÁŘE, KTERÉ MUSÍTE MÍT
02. 10. 2020

„Naučme se vidět krásu v tom, čím jsme obklopeni. A vyprávět, žít SVŮJ vlastní příběh. Po pravdě, bez filtru. Se všemi omyly, chybami, přehmaty a marnými pokusy, štěstím i slzami. Svůj. Prostě originál,“ nabádá ve svém novém diáři zpěvačka Dara Rolins a nepochybně ví, o čem mluví. S našimi tematickými diáři se do toho můžete pustit třeba hned!

Zbrusu nový diář Rok podle Dary 2021 a Zábavný kalendář Kateřiny Winterové 2021 navazují na velký ohlas předchozích vydání. Opět budou vašimi důležitými pomocníky při plánování, osobními deníčky, zápisníky, průvodci plnými zábavného a inspirativního čtení a v neposlední řadě také praktickými rádci během celého příštího roku. Je jen málo tak multifunkčních věcí, které bychom mohli mít pořád při ruce. Pádný důvod, proč si takový diář pořídit!

Zatímco s Darou se vydáte na cestu do svého nitra a podnítí vás k přemýšlení o vlastní cestě a životním stylu vůbec, Kateřina vám přichystala návrat k přírodě, dávným tradicím a pořádnou porci opojení čarovnou minulostí. Obě dámy si totiž velmi dobře uvědomují, že v dnešním uspěchaném, rychle se měnícím globalizovaném světě není pro člověka nic cennějšího než návrat ke kořenům a k sobě sama. Nechte se inspirovat!

Dara Rolins, úspěšná zpěvačka, módní ikona a hlavně silná a zdravě sebevědomá osobnost, u nás vydává svůj diář již popáté, a tak jeho koupí rozhodně sázíte na osvědčenou kvalitu. Dara vám pomůže zvednout náladu i v těch nejchmurnějších dnech. Svými náměty k zamyšlení, postřehy a radami, zdravými recepty na neobvyklé pokrmy či tipy, co a kdy jíst, abychom byli plní energie nebo se dostali do formy, když nejsme úplně fit, vás přiměje oživit vlastní myšlení i emoce stejně jako tělo a smysly. Oko potěší profesionální snímky Dařiny dvorní fotografky Petry Ficové, které diář na rok 2021 doprovázejí. Dále tu najdete horizontální týdenní kalendárium ve třech jazycích, dostatek místa pro poznámky a dárek pro radost – tentokrát stylový náramek!

Kateřina Winterová, osobitá hudebnice, herečka, moderátorka a autorka knih o jídle se rozhodla zprostředkovat širšímu publiku, co má ráda a co ji nabíjí – a na výsledném díle je to znát! Nepochybně i v tom tkví tajemství úspěchu a kouzlo jejího diáře, v němž oživuje dávnou módu tradičních českých zábavných kalendářů. Svou originální verzí potěší hlavně milovnice přírody, nostalgie starých časů a krásných historických ilustrací. Nadšené zahradnice tu naleznou výsevní kalendář zeleniny, nechybí tabulka sběru léčivých rostlin ani klasické kalendárium se starosvětskými jmény, pranostikami a významnými dny. Dále si počtete v článcích z dobových tiskovin, seznámíte se se starými tradicemi a při tom všem si můžete udělat spoustu vlastních poznámek!

Kvalitní papír, pevné desky, praktická zadní kapsa, látková záložka, poutko na tužku a uzavírání na gumičku jsou u obou diářů již samozřejmostí.