0
PŘEDSTAVUJEME NOVOU ZNAČKU KNIŽNÍ EDICE ELLA & MAX
03. 11. 2016

Představujeme Vám novou obchodní značku Ella & Max, pod kterou vydáváme 24 knižních novinek.

Představujeme Vám novou obchodní značku Ella & Max, pod kterou vydáváme 24 knižních novinek určených pro nejmenší čtenáře. Značka Ella & Max si dává za cíl vydávat kvalitní a rozpoznatelné tituly, které podporují dětskou představivost, kreativitu a samostatné myšlení. Vedle licenčních titulů se chce dále orientovat také na tuzemskou autorskou tvorbu. Vydávané tituly by se měly stát pro malé čtenáře zdrojem zábavy, inspirace, potěšení i poučení.

Vlajkovou lodí podzimního edičního programu jsou dvě knihy z pera mezinárodně uznávaného autora a ilustrátora Chrise Riddella o dobrodružstvích holčičky Otolíny a jejího nerozlučného přítele pana Moury.

Dalšími atraktivními tituly jsou dvě veselá leporela Daniely Kulot. Její knihu, kterou společnost na trh přináší pod názvem Jsme kamarádi, vybrala odborná porota na letošním Lipském knižním veletrhu z kolekce osmi tisíc novinek mezi deset nejpřínosnějších titulů pro nejmladší věkovou kategorii. Poučení o zvířatech, básničky, ale i zábavnou kombinační hru najdou malí čtenáři v knihách edice Rozpustilé hrátky se zvířátky. Jedná se o tituly plné jednoduchých, srozumitelných a veselých ilustrací dalšího mezinárodně oceňovaného autora Axela Schefflera. Všechny malé milovníky originálního výtvarného stylu přilákají Pohádkové omalovánky, které netradičně kombinují klasické pohádky, omalovánky a velký plakát. V edici Výtvarná dílna pak najdete tématem i zpracováním na trhu zcela ojedinělou publikaci – Bude nás o jednoho víc. Díky hrám a zábavným činnostem se děti dozvědí, co se děje v maminčině bříšku během celého těhotenství, a připraví úžasný dárek pro nového člena rodiny. V dalších, tentokrát velkoformátových leporelech se to doslova hemží dopravními prostředky a stavebními stroji, potěšíme tedy zejména kluky. Podzimní nabídku uzavírají tři série edice mini-miki, plné zábavných příběhů, aktivit i poučení, které přenesou malé čtenáře do blízkých i vzdálených koutů zeměkoule.

Tak to je výběr z novinek letošního podzimu. Pracujeme intenzivně a s radostí na tom, aby v edici Ella & Max brzy začaly vycházet i originální původní české dětské knihy.

Milujeme knihy a čteme je každý den!