0
PRAKTIČNOST, POHODLÍ A NEOTŘELÝ DESIGN. NOVÉ 18MĚSÍČNÍ DIÁŘE PRÁ
11. 05. 2020

Pokud se vám zdá, že si svůj osobní diář vybíráte nějak podezřele často, máte pravdu. Čas letí jako voda a vám každý rok nezbývá nic jiného, než se v předvánočním období vypravit do přeplněného obchodu či se spolehnout na přetížené e-shopy.

V naší nabídce však najdete i diáře, díky kterým se můžete této nepříjemné situaci vyhnout. Ty 18měsíční totiž mají rozšířené kalendárium od července 2020 do prosince 2021, takže je můžete začít používat již v létě. Kromě toho v nich najdete i roční plánovací kalendář, pracovní plánovací kalendář, svátky České a Slovenské republiky, rozšířený seznam českých jmen, adresář, prostor pro osobní údaje a prostor pro poznámky. Vybírat můžete hned z osmi trendy designů jako je například panda, plameňák či jednorožec.

Všichni školáci se zase mohou spolehnout na naše praktické školní diáře. Vaše ratolesti v nich kromě rozšířeného kalendária jistě ocení i rozvrh hodin, taháky (čeština, angličtina, matematika, fyzika), prostor pro osobní údaje, prostor pro poznámky, adresář, látkovou záložku a seznam státních svátků České republiky. Letošní kolekce nabídne čtyři nadčasové designy, dva pro kluky a dva pro holky. Kompletní nabídku našich novinek najdete na www.presco.cz.