0
ORIGINÁLNÍ, SVÁ A HRAVÁ. KOLEKCE 2022 JE TU!
20. 05. 2021

Spousta novinek, ale i staří známí. Tak by se dala charakterizovat naše nová kolekce kalendářů a diářů tentokrát pro nadcházející rok 2022. Jako obvykle začneme u novinek. Mezi nástěnné ozdoby vašich kanceláří, obýváků či chodeb jsme zařadili pestrobarevný kalendář Lapač snů, minimalisté zajisté ocení novinku Snová krajina a zapálení cestovatelé zase České a slovenské lázně a Krajinu, kterou u nás nyní seženete hned ve dvou rozměrech. Zástupcem na poli lechtivějších kalendářů je v této kolekci titul Girls and Carps. A ženy si na své přijdou naopak s decentním nástěnným kalendářem Muži.

Dva zástupce lze tradičně najít i v naší prémiové řadě Silver Collection. Nádherné fotografie jídla na luxusním papíře nabídne kalendář Gourmet. A trochu ztracené energie zase načerpáte z esteticky velmi výrazného kalendáře Energy.

Fotografické nástěnné kalendáře se vrací s výběrem těch nejlepších záběrů zvířat, přírody či automobilů doplněné o přehledné kalendárium. Zapomenout nesmíme také na širokou nabídku těch uměleckých. Do kolekce se opět dostala jména jako Claude Monet, Gustav Klimt nebo Alfons Mucha.

Pokud nepatříte mezi fanoušky větších formátů, pak by vaší pozornosti neměli ujít praktické poznámkové kalendáře. Příjemný rozměr 30 x 30 cm z nich dělá dobré pomocníky při orientaci v rodinných aktivitách. V sekci rodinných najdete nové motivy Šťastné lamy a Šťastní jednorožci. Umělecké vítají novinku s obrazy od světoznámého Augusta Renoira a u fotografických se můžete těšit na exkluzivní vesmírné fotografie NASA či to nejlepší z Formule 1.

Poslední skupinou, na kterou se teď zaměříme, jsou oblíbené stolní kalendáře. Stolní kalendář by neměl chybět na žádném pracovním stole, kde si každoročně hledá uplatnění již několik desítek let. Výběr je letos opět velký. V naší nabídce najdete třeba plánovací či manažerské kalendáře. Ale i tituly jako Svět, Hrady a zámky či Miluju Prahu a mnoho dalších.

Ať už se pro příští rok rozhodnete pro jakýkoliv z nabízených typů, u nás prostě nemůžete šlápnout vedle. Kompletní nabídku najdete na webu www.presco.cz a celou kolekci si lze prohlédnout v našem online katalogu.