0
NOVINKY V PRACOVNÍCH DIÁŘÍCH
10. 05. 2016

I v době moderních technologií a chytrých aplikací mají na pracovních stolech své místo kvalitní diáře a notesy. Zaznamenáváme si do nich důležité obchodní schůzky, poznámky, objednávky, akce, ale i svátky, výročí, jubilea, prostě nejdůležitější data n

I v době moderních technologií a chytrých aplikací mají na pracovních stolech své místo kvalitní diáře a notesy. Zaznamenáváme si do nich důležité obchodní schůzky, poznámky, objednávky, akce, ale i svátky, výročí, jubilea, prostě nejdůležitější data našeho pracovního i soukromého života. A právě diáře a notesy se můžou stát ideálním dárkem a propagací Vaší společnosti.

Mohlo by se zdát, že doba diářů a notesů s logem je již minulostí, ale opak je pravdou. Zájem o toto zboží neklesá a tomu se přizpůsobuje i letošní rozšířená nabídka titulů. Kolekce 2017 přichází s nabídkou ověřených typů povrchů diářů vhodných právě pro ražbu loga a obohatila svůj sortiment i o zbrusu nové povrchy. Novinkami jsou materiály TRIANGL, BERN, THUN, FOREST, SOFT a LUZERN.

 

TRIANGL - jedná se o měkký povrch s efektním šikmým prošitím v místě spoje dvou barev materiálu Tucson a bude k dispozici ve dvou barevných provedeních: černomodrý a černooranžový.

 

BERN - jedná se o měkký povrch s efektním prošitím v místě spoje dvou barev materiálu Denim a Sideral a bude k dispozici v barvách: šedočervený, červenostříbrný a hnědomodrý.

 

THUN - jedná se o měkký povrch s efektním prošitím v místě spoje dvou barev materiálu Nadir a Tucson a bude k dispozici v barvách červenočerný, krémovočerný a modročerný.

 

FOREST - jedná se o měkký povrch imitace dřeva, který je velmi příjemný na dotek. K dispozici v barvách hnědý a krémový.

 

SOFT - jedná se o klasický sametově hebký povrch imitující kůži ve dvou nejžádanějších barvách. Diář má elegantně zakulacené rohy a elastickou gumičkou, sloužící k pevnému uzavření. Flexi vazba diáře umožňuje jeho příjemnou ohebnost.

 

LUZERN - jedná se o luxusní diář v povrchu Prestige opatřený gumičkou a poutkem.

 

Diáře obsahují praktické kalendárium na bílém nebo žlutém papíře. Pro komfortní plánování je kalendárium čtyřjazyčné a dle typu diáře rozvržené jako denní, nebo týdenní. Kolekci diářů doplňují oblíbené kapesní diáře, které se vejdou do každé kabelky nebo tašky. Luxusnější varianty diářů jsou opatřené praktickou gumičkou na uzavírání, díky které diář vypadá velmi elegantně a je chráněn proti poškození vnitřních stránek při nošení v tašce. Diáře mají moderní ražbu letopočtu a další ozdobné prvky.

 

Aktivity Vaší společnosti lze prezentovat i dalšími vhodně zvolenými doplňky: vlepením reklamních listů, reklamní předsádky, záložky nebo loga na krabičku. Další možností je použití laserové technologie, která je vhodná v případě nutnosti zachování jemných kontur Vašeho loga nebo zájmu o personifikaci výrobku.

 

Pokud má klient náročnější požadavky na vzhled, téma a zpracování kalendáře nebo diáře, nebo si nevybere ze standardní nabídky, může využít možnosti výroby na zakázku. Provedeme vás jednotlivými kroky objednávky a společně vytvoříme funkční dárek, který se stane každodenním společníkem Vašich obchodních partnerů i zaměstnanců a bude přesně odpovídat firemnímu designu, značce a Vašim požadavkům.