0
NAŠE KALENDÁŘE OPĚT BODUJÍ
01. 07. 2021

Rok se s rokem sešel a nedávno proběhlo oblíbené vyhlašování prestižní soutěže NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2021. A důvod k radosti máme i tentokrát! Krásné ceny si totiž letos odnesli hned čtyři naše kalendáře, čímž jsme navázali na již dlouholetou tradici úspěchů.

Hrdou zmínku si jistě zaslouží vítěz ve své kategorii – nástěnný kalendář Animalium od talentované mladé ilustrátorky Lucie Jenčíkové. Tento skvost s více jak dvěma sty ilustracemi zástupců zvířecí říše s přehledem zvítězil v kategorii reprodukce uměleckých děl, čímž potvrdil úspěchy z předchozích soutěží a stal se naším nejúspěšnějším kalendářem letošního roku. V těsném závěsu za tímto designovým klenotem se pak ve stejné kategorii umístil i nástěnný kalendář Josef Lada – Zvířátka. O kvalitách tohoto českého malíře, ilustrátora a spisovatele jistě není pochyb. I tak nás ovšem těší, že porotu zaujal náš výběr jeho děl a celkové provedení kalendáře. Tento kalendář tak s jistotou najde své místo i v budoucí kolekci 2022.

Další dvě ocenění jsme pak vybojovali v těžké konkurenci kategorie fotografických kalendářů. Naprostým vítězem se tentokrát stal náš kalendář Gourmet s fotografiemi lahodných pokrmů napříč světem. Porota ocenila především vysokou kvalitu provedení a výběr fotografií, ze kterých se sbíhají sliny i největším asketům. Tento kalendář se v naší kolekci objevuje pravidelně, každoročně je zařazen mezi kousky z luxusní řady Silver Collection. Třetí místo pak patří kalendáři Momenty v přírodě, který na první pohled zaujme především netypickým širokým formátem. Zapomínat však nesmíme ani na krásné černobílé fotografie zvířat, které z papíru promlouvají vlastním jazykem. I přesto, že máme z těchto cen velikou radost, tím největším oceněním je pro nás však vždy spokojenost vás, našich zákazníků, kterým našimi kalendáři děláme radost každý rok. Jste naší motivací a hnacím motorem dělat stále lepší a krásnější kolekce plné kalendářů a diářů, které vás chytí za srdce.