0

Jungle Panda

Desky na školní sešity A4 Jungle Panda

Skladem - 1 ks
Pevné lakované desky ve formátu A4 s motivem roztomilé pandy v džungli. Díky pevnému…
188 Kč
Cena vč. DPH

Peněženka na krk Jungle Panda

Skladem > 5 ks
Šikovná peněženka na suchý zip s motivem roztomilé pandy v džungli a praktickou kapsičkou…
261 Kč
Cena vč. DPH

Sáček Jungle Panda

Skladem > 5 ks
Praktický sáček na obuv nebo na tělocvik s motivem roztomilé pandy v džungli.
261 Kč
Cena vč. DPH

Skládací školní kufřík Jungle Panda s kováním

Skladem > 5 ks
Skládací školní kufřík s motivem roztomilé pandy v džungli. Jedinečné provedení kufříků,…
314 Kč
Cena vč. DPH

Školní aktovka Ergo Jungle Panda

Skladem > 5 ks
Dívčí aktovka Ergo s motivem roztomilé pandy v džungli udělá radost každé malé školačce.…
2 749 Kč
Cena vč. DPH

Školní penál jednopatrový Jungle Panda

Skladem > 5 ks
S dvouchlopňovým penálem Jungle Panda už se vám žádné psací potřeby neztratí. Kvalitní…
366 Kč
Cena vč. DPH

Školní penál třípatrový Jungle Panda

Skladem > 5 ks
Třípatrový penál s motivem roztomilé pandy v džungli a kvalitními zipy. Doporučujeme…
492 Kč
Cena vč. DPH

Školní set Ergo Jungle Panda

Skladem > 5 ks
Zvýhodněný školní set zahrnující ergonomickopu aktovku ERGO, penál a sáček na obuv s…
3 079 Kč
Cena vč. DPH

Termoláhev Jungle Panda, 450 ml

Skladem > 5 ks
Praktická termoláhev BAAGL s roztomilým motivem pandy v džungli a silikonovým pítkem.
629 Kč
Cena vč. DPH

Tritanová láhev na pití Jungle Panda, 700 ml

Skladem > 5 ks
Zdravá tritanová láhev s objemem 700 ml a uzamykatelným víčkem, které nepropustí ani…
419 Kč
Cena vč. DPH

Box na svačinu Jungle Panda

Není skladem
Po doplnění > 5 ks (27.10. 2026)
Praktický box na svačinu s motivem roztomilé pandy v džungli. Zahrnuje polohovatelnou…
167 Kč
Cena vč. DPH

Dětská zástěra Jungle Panda

Není skladem
Po doplnění > 5 ks (4.3. 2027)
Chraňte oblečení svého malého školáka praktickou zástěrou na výtvarnou výchovu. Zástěra s…
261 Kč
Cena vč. DPH

Tritanová láhev na pití Jungle Panda, 500 ml

Není skladem
Po doplnění > 5 ks (12.11. 2026)
Zdravá tritanová láhev s objemem 500 ml a motivem roztomilé pandy v džungli je vybavena…
398 Kč
Cena vč. DPH
Česká značka Česká značka podporujeme českou výrobu
Doprava zdarma Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
Vše skladem Vše skladem připraveno k rychlému odeslání
Vše je originál Vše je originál navrhujeme, vytváříme, vymýšlíme