0
I LETOS POMÁHÁME S TERIBEAREM
28. 08. 2020

Zdravíme všechny kamarády a pomocníky červeného medvěda Teribeara. U nás v PRESCO GROUP se myšlenka pomoci znevýhodněným dětem zakořenila už před deseti lety a zůstalo nám to dodnes.

Na akci Hýbejte se s Teribearem jsme si zamilovali především tu pozitivní atmosféru, která mezi běžci panuje, a proto se jí každoročně účastníme v hojném počtu. Trochu nás mrzí, že se letos zase všichni nepotkáme na Vítkově, ale věříme, že i virtuální verze bude dostatečnou náplastí a neopakovatelným zážitkem, na který se každý rok těšíme. Všem přátelům Teribeara a malým i velkým běžcům a běžkyním bychom rádi popřáli ať je neopouští dobrá nálada a užijí si mnoho příjemných kilometrů pro dobrou věc.
Více informací najdete níže nebo na www.teribear.cz.

Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem je virtuální obdobou tradiční sportovně – charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou. Je určena všem, kdo chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem. Nový formát vznikl v reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19. Abychom happening mohli realizovat i v tomto roce, rozhodli jsme se dát jeho myšlence novou podobu a uchovat tak možnost pomáhat společně pohybem.

V roce 2020 TERIBEAR opustí jedno konkrétní místo a stane se virtuální a skutečně bezlimitní akcí. Díky nové technologické podobě happeningu Hýbejte se s TERIBEAREM si můžeme užít pohyb a pomáhat odkudkoliv – stačí si stáhnout partnerskou běžeckou aplikaci Strava a registrovat se do naší databáze. Všechny vámi zdolané kilometry se přenesou do výsledkové listiny podobně, jak to znáte z předchozích ročníků. Za každý zaznamenaný kilometr věnují partneři akce 10 Kč na vámi zvolený příběh pomoci. Jeden za všechny, všichni za TERIBEARA!

Poznačte si tedy v kalendáři virtuálního TERIBEARa, který startujeme 10. 9. 2020. Více informací již brzy na webu www.teribear.cz