0
HLEDÁ SE DORY
14. 06. 2016

Tento týden se mohou do kina těšit hlavně malí diváci a jejich rodiče. 

Tento týden se mohou do kina těšit hlavně malí diváci a jejich rodiče. Všichni, kdo znají úspěšný animovaný film Hledá se Nemo, se určitě nemohou dočkat dlouho očekávaného pokračování, které přichází do kin pod názvem Hledá se Dory. I toto dobrodružství bude plné napětí a krom staré „partičky" se objeví i mnoho nových kamarádů. Čeká na nás příběh zapomnětlivé a neuvěřitelně ukecané modré rybky Dory, která se možná konečně dozví, proč si nepamatuje na život před setkáním s Marlinem. Česká premiéra filmu bude 16. 6.2016.

Produkty s motivem animovaného filmu Hledá se Dory můžete najít jak v naší nabídce sešitů, tak i v nové kolekci kalendářů pro rok 2017.

O filmu: V animovaném filmu studia Disney•Pixar „Hledá se Dory" se na stříbrná plátna vrací oblíbená modrá rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Pak si ale Dory z ničeho nic vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče. Společně s Marlinem a Nemem se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem, až do prestižního Mořského akvária v Kalifornii, kde se léčí nemocní mořští živočichové.

Při hledání maminky a tatínka potkává Dory tři svérázné obyvatele Mořského akvária: První je Hank, nerudný chobotničák, který úspěšně uniká zřízencům; druhý je Bailey, samec běluhy, který sám sebe přesvědčil, že mu nefunguje echolokace, a třetí je krátkozraká ryba jménem Naděje. Při prohledávání moderního akvária dojde Dory se svými kamarády k poznání, že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům, a že to nejdůležitější na světě je přátelství a rodina.

Více na www.falcon.cz