0
FÉNIX CONTENT MARKETING 2017
02. 05. 2017

Ve čtvrtek 27. dubna 2017 proběhlo slavnostní vyhlášení 4. ročníku soutěže FÉNIX CONTENT MARKETING. Jedná se soutěž, která oceňuje nejlepší počiny firem z pohledu obsahu, poctivé práce a vyjádřené kreativity přihlašovatelů. Klade důraz na inovativnost, efektivitu a kvalitu zpracování.

Název soutěže vychází ze dvou pojmů: Fénix, mytologická postava, má značit obrodu myšlenek. Tak jako bájný Fénix vstane vždy z popela, tak i um kreativních lidí přijde vždy s novým konceptem, pojetím, kampaní. Fénix je tedy symbol kreativní části soutěže. Content marketing nemá v českém jazyce přesnou definici. Jedná se o obsah a jeho strategickou tvorbu. Tvoří jej samy společnosti a šíří jej svými komunikačními kanály (vlastní časopis, webové stránky, profily na sociálních sítích a další). Tato část poukazuje na jádro soutěže.

Naše společnost navázala na loňský úspěch a opět obsadila první místo v kategorií JEDNORÁZOVÁ MÉDIA – KALENDÁŘ tentokrát s kalendářem Artist Odyssey – DRAWetc. 2017. Druhé místo obsadil kalendář Jan Kaplický – The Drawings 2017.

Více o soutěži: www.soutezfenix.cz.