0
ZVEME VŠECHNY MILOVNÍKY KNIH DO HAVLÍČKOVA BRODU

Stalo se již tradicí, že se rok co rok potkáváme na veletrhu v Havlíčkově Brodě. Letos proběhne už jeho 29. ročník. Náš stánek s označením 98A najdete stejně jako v minulých letech na jevišti.

Read moredoprava 07. 10. 2019
ZÁBAVNÝ KALENDÁŘ PRO MILOVNICE TRADIC A NOSTALGICKÝCH VZPOMÍNEK

Společnost PRESCO GROUP, a. s., a oblíbená autorka kuchařek a také moderátorka pořadu Herbář herečka Kateřina Winterová křísí dávnou módu tradičních českých zábavných kalendářů. Svou originální verzí potěší hlavně všechny milovnice bylinek, starých časů a krásných botanických ilustrací. Kateřina posbírala dobové texty, staročeské pranostiky a tradice, o kterých si budete moct číst po celý následující rok, a doplnila je o vlastní postřehy z přírody a zážitky. Její láska k zahradě, životu a kráse zašlých časů je znát z každé stránky. Užijte si výjimečný bylinkový diář a získejte nejen zahradní inspiraci v průběhu celého roku 2020!

Read moredoprava 20. 09. 2019
MÓDNÍ DIÁŘ 2020 ANEB 365 DNÍ STYLU DO KAŽDÉ KABELKY

PRESCO GROUP, a. s., ve spolupráci s novinářkou Janou LeBlanc a ilustrátorkou Martinou Pavlovou vydávají po úspěšném Zápisníku milovnice knih další tematický diář, tentokrát pro všechny milovnice módy. Móda, to je totiž radost – pokud ovšem víte, jak s ní zacházet. Zbrusu nový originální zápisník proto má být jak průvodcem rokem 2020, tak také nepostradatelným rádcem a pomocníkem ve světě neustále se měnících trendů.

Read moredoprava 04. 09. 2019
ROK 2020 VE ZNAMENÍ SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ - TAKOVÝ BUDE ROK PODLE DARY

Společnost PRESCO GROUP, a. s., společně s Darou Rolins, zpěvačkou a rovněž výjimečnou osobností, vydává již počtvrté diář s názvem ROK PODLE DARY. Tento stylový diář vás spolehlivě provede rokem 2020 a přinese vám mnoho inspirace. Je plný autorčiných postřehů, zamyšlení a návodů, třeba jak si správně přát, jak věřit v zázraky, věřit sám sobě, jak si vážit všeho, co život přináší, jak zvolnit nebo naopak dobít baterie. Texty jsou provázené atraktivními snímky fotografky Petry Ficové a originálními ilustracemi mladé designérky. V diáři najdete také recepty na oblíbené pokrmy, dostatek místa pro vlastní poznámky a přehledné kalendárium. Opět nesmí chybět nepostradatelné zrcátko či sada motivačních samolepek.

Read moredoprava 30. 08. 2019
KLUCI, KTEŘÍ SE NEBOJÍ BÝT VYJIMEČNÍ, BODUJÍ!

V minulém roce vydalo nakladatelství PRESCO GROUP, a. s., knížku s názvem Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční, jež se stejně jako mnohde v zahraničí okamžitě stala bestsellerem. Ve Velké Británii dokonce získala ocenění v prestižní soutěži Specsavers National Book Awards jako Dětská kniha roku 2018! A není divu – nadějnému mladému autorovi Benu Brooksovi se podařilo působivými inspirativními příběhy známých i méně známých chlapců a mužů zasáhnout mladé čtenáře, ale také jejich rodiče přímo do srdcí. Na základě velkého úspěchu zmíněné knihy nyní vydáváme její druhý díl – nenechte si ujít další stovku medailonků úžasných osobností a jejich osudů!

Read moredoprava 06. 08. 2019
NEJKRÁSNĚJŠÍ KALENDÁŘ SLOVENSKA 2019

Jsme velice potěšeni, že i v letošním ročníku soutěže o Najkrajší kalendár Slovenska 2019 byly naše kalendáře velmi úspěšné a získaly ocenění ve třech soutěžních kategoriích!

Read moredoprava 22. 04. 2019

Newsletter

News and actions into your inbox!