0
VYDEJTE SE S NÁMI ZA NEJVĚTŠÍM DOBRODRUŽSTVÍM TOHOTO ROKU!

Animovaný film dle  naši knižní předlohy - Neuvěřitelný příběh O obrovské hrušce - uvidíte od 31. 5. 2018 v českých kinech. Těšit se můžete na napínavé a vzrušující dobrodružství, proto si tento nový „animák“ nenechte ujít.

Read moredoprava 21. 05. 2018
PRESCO NA PRAGUE FASHION MARKETU

MINT: Prague Fashion Market objevuje nová místa v centru Prahy. Tentokrát se 21.- 22. dubna rozprostře v 5. a 6. patře obchodního domu Kotva. A my tam nesmíme chybět. Zakoupit si můžete všechny naše notesy, protože těch není nikdy dost. Najdete nás v šestém patře, stánek číslo 70. Těšíme se na vás!

Read moredoprava 20. 04. 2018
NEJKRÁSNĚJŠÍ KALENDÁŘ SLOVENSKA 2018

Jsme velice potěšeni, že i v letošním ročníku soutěže o Najkrajší kalendár Slovenska 2018 byly naše kalendáře úspěšné a získaly hned několik ocenění.

Read moredoprava 19. 04. 2018
VESELÉ VELIKONOCE!

Krásné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku

přeje PRESCO TEAM.

Read moredoprava 29. 03. 2018
5 OTÁZEK PRO ADOLFA ZIKU

Miloš Forman, Jaromír Jágr, Aňa Geislerová, Václav Havel, Alena Šeredová…tyto a mnoho dalších osobností z oblasti kulturního a společenského života najdete v nové knize Adolfa Ziky. Tento významný fotograf a filmový dokumentarista věnoval knihu portrétní fotografii a zachytil jak české, tak i zahraniční osobnosti, které ho na jeho cestách zaujaly. Autor tak vytvořil výjimečnou knihu. Těšili jsme se na odpovědi na našich pět otázek.

Read moredoprava 28. 03. 2018
VELKÁ KNÍŽKA FARMA PRO MALÉ VYPRAVĚČE

Nakladatelství PRESCO GROUP vydalo pod značkou ELLA & MAX velkoformátovou obrázkovou knihu Velká knížka FARMA pro malé vypravěče. Je o rodině Sedláčkových z farmy pod lesem, kde je živo celý rok! Sedláčkovi, to jsou babička, dědeček, maminka, tatínek, ale hlavně malí neposedové Ella a Max. Společně se starají o zvířata a rostliny a taky o dům, stáje, chlívky, kurníky, králíkárny, rybník, zahrady, louky, pole, lesy, sad. Nespočetné množství situací na úžasných ilustracích Libora Drobného donutí děti ukazovat, vyprávět, popisovat, vyjadřovat se, nalézat slova. Vůbec nevadí, že ještě neumějí číst písmenka. Knížka je vhodná pro děti od 3 let pro rozvoj slovní zásoby a vzájemné komunikace.

Read moredoprava 09. 03. 2018

Newsletter

News and actions into your inbox!