0
VELKÁ KNÍŽKA FARMA PRO MALÉ VYPRAVĚČE

Nakladatelství PRESCO GROUP vydalo pod značkou ELLA & MAX velkoformátovou obrázkovou knihu Velká knížka FARMA pro malé vypravěče. Je o rodině Sedláčkových z farmy pod lesem, kde je živo celý rok! Sedláčkovi, to jsou babička, dědeček, maminka, tatínek, ale hlavně malí neposedové Ella a Max. Společně se starají o zvířata a rostliny a taky o dům, stáje, chlívky, kurníky, králíkárny, rybník, zahrady, louky, pole, lesy, sad. Nespočetné množství situací na úžasných ilustracích Libora Drobného donutí děti ukazovat, vyprávět, popisovat, vyjadřovat se, nalézat slova. Vůbec nevadí, že ještě neumějí číst písmenka. Knížka je vhodná pro děti od 3 let pro rozvoj slovní zásoby a vzájemné komunikace.

Číst vícedoprava 09. 03. 2018
KALENDÁŘ ROKU 2018

Na konci února se konal již 18. ročník soutěže Kalendář roku, které se prvně od  svého vzniku konal v Brně a to v rámci oficiálního doprovodného programu veletrhu EmbaxPrint. Cílem soutěže je podpořit kreativitu, tiskovou a grafickou úroveň kalendářů a upozornit na novátorské počiny v této oblasti. Členy poroty jsou odborníci z oblasti polygrafie, fotografie, grafického designu, typografie a marketingu. Cenu proto mohou získat opravdu jen ti nejlepší, jejichž kalendáře splní všechna náročná kritéria. PRESCO GROUP navázalo na své předešlé úspěchy v této soutěži a kalendář Jan Kaplický – Personal by Alžběta Jungrová 2018 se umístil na třetím místě v kategorií Osobité ztvárnění celebrit.

Číst vícedoprava 06. 03. 2018
NOVÁ KNIHA: DRÁČEK ZOG A PRINCEZNA REBELKA

Nakladatelství PRESCO GROUP vydalo pod značkou ELLA & MAX moderní pohádkovou knížku o dráčku Zogovi a princezně Elle. Ale nenechte se mýlit, tohle není knížka o drakovi, který čeká na to, až mu princ usekne hlavu, a princezna není načančaná fiflena v přepychových šatech, co čeká na ženicha v koutě.

Číst vícedoprava 31. 01. 2018
KRÁSNÉ VÁNOCE

Klidné, ničím nerušené prožití vánočních svátků a nový rok 2018 plný pohody

 

Číst vícedoprava 22. 12. 2017
DARA MÍŘÍ ZA SVÝMI FANOUŠKY DO OSTRAVY, KOŠIC A TĚŠIT SE MŮŽETE

Pro všechny, kteří si pořídili stylový diář Rok podle Dary na rok 2018 a chtějí ho mít podepsaný, máme důležitou zprávu. Dara navštíví ještě tři města, kde se potká se svými fanoušky a podepíše svůj diář. Můžete tak pro své kamarádky, sestru nebo maminku pořídit v předstihu vánoční dárek s osobním věnováním. Pro prvních 200 fanoušků bude mít Dara připravenou elegantní propisku. V Ostravě navíc Dara oslaví své narozeniny. Přijďte a zažijte úžasnou atmosféru!

Číst vícedoprava 06. 12. 2017
PRESCO NA CZECH DESIGN WEEKU 27.11. - 3.12. 2017

Czech Design Week je přehlídka designu, která představuje autory nezávislé scény. Prezentuje tu nejzajímavější tvorbu českých i zahraničních tvůrců s důrazem na opravdovost a osobní přístup.

Číst vícedoprava 24. 11. 2017

Newsletter

News and actions into your inbox!