0
DESIGN COLLECTION - PŘÍLEŽITOST PRO MLADÉ TVŮRCE

Nejspíš jste si již všimli, že v naší kolekci každoročně najdete nástěnné kalendáře, které se tak trochu vymykají. Řeč je samozřejmě o výběrových kalendářích z naší edice DESIGN COLLECTION. Ty se liší jak celkovým zpracováním, tak samotným designem.

Read moredoprava 21. 04. 2021
HOLA HOLA, ZAHRADA VOLÁ!

Začíná jaro a příroda se probouzí k životu. O slovo se začíná hlásit zahrada, která nyní potřebuje naši péči. Přinášíme vám pár praktických tipů, kdy začít s pracemi a jak si je v chladných jarních měsících zpříjemnit. Zkuste to třeba s úchvatnou kolekcí Kateřiny Winterové, moderátorky populárního pořadu Herbář!

Read moredoprava 30. 03. 2021
ZAPISUJI, TEDY JSEM...

Notesy, bločky, zápisníky, diáře, sešitky, náčrtníky – taky jste blázen do všeho, co krásně voní papírem? Rádi zapisujete, odškrtáváte, zaznamenáváte, načrtáváte, listujete a prohlížíte? Pak určitě mrkněte na náš web a obzvlášť důkladně si projděte sekci Notesy a bloky!

Read moredoprava 14. 01. 2021
GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC

Vánoce jsou pomalu za dveřmi a my jsme si pro vás připravili přehled důležitých termínů, aby k vám dárky z našeho eshopu dorazily do Štědrého dne.

 

 

 

Read moredoprava 14. 12. 2020
KALENDÁŘ ROKU 2020

Máme velkou radost. Naše kalendáře totiž zvítězily v prestižní soutěži KALENDÁŘ ROKU 2020.

Read moredoprava 10. 11. 2020
PROSTĚ ORIGINÁL... DIÁŘE, KTERÉ MUSÍTE MÍT

„Naučme se vidět krásu v tom, čím jsme obklopeni. A vyprávět, žít SVŮJ vlastní příběh. Po pravdě, bez filtru. Se všemi omyly, chybami, přehmaty a marnými pokusy, štěstím i slzami. Svůj. Prostě originál,“ nabádá ve svém novém diáři zpěvačka Dara Rolins a nepochybně ví, o čem mluví. S našimi tematickými diáři se do toho můžete pustit třeba hned!

Read moredoprava 02. 10. 2020