0
DIÁŘ NEBO NOTES? KOLEKCE 2022 PODRUHÉ

Možná si ještě pamatujete, že jsme v minulém článku dali prostor především kalendářům. V tom dnešním se podíváme na zoubek skupině neméně zajímavé.

Read moredoprava 05. 08. 2021
NAŠE KALENDÁŘE OPĚT BODUJÍ

Rok se s rokem sešel a nedávno proběhlo oblíbené vyhlašování prestižní soutěže NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2021. A důvod k radosti máme i tentokrát! Krásné ceny si totiž letos odnesli hned čtyři naše kalendáře, čímž jsme navázali na již dlouholetou tradici úspěchů.

Read moredoprava 01. 07. 2021
ORIGINÁLNÍ, SVÁ A HRAVÁ. KOLEKCE 2022 JE TU!

Spousta novinek, ale i staří známí. Tak by se dala charakterizovat naše nová kolekce kalendářů a diářů tentokrát pro nadcházející rok 2022. Jako obvykle začneme u novinek. Mezi nástěnné ozdoby vašich kanceláří, obýváků či chodeb jsme zařadili pestrobarevný kalendář Lapač snů, minimalisté zajisté ocení novinku Snová krajina a zapálení cestovatelé zase České a slovenské lázně a Krajinu, kterou u nás nyní seženete hned ve dvou rozměrech. Zástupcem na poli lechtivějších kalendářů je v této kolekci titul Girls and Carps. A ženy si na své přijdou naopak s decentním nástěnným kalendářem Muži.

Read moredoprava 20. 05. 2021
DESIGN COLLECTION - PŘÍLEŽITOST PRO MLADÉ TVŮRCE

Nejspíš jste si již všimli, že v naší kolekci každoročně najdete nástěnné kalendáře, které se tak trochu vymykají. Řeč je samozřejmě o výběrových kalendářích z naší edice DESIGN COLLECTION. Ty se liší jak celkovým zpracováním, tak samotným designem.

Read moredoprava 21. 04. 2021
HOLA HOLA, ZAHRADA VOLÁ!

Začíná jaro a příroda se probouzí k životu. O slovo se začíná hlásit zahrada, která nyní potřebuje naši péči. Přinášíme vám pár praktických tipů, kdy začít s pracemi a jak si je v chladných jarních měsících zpříjemnit. Zkuste to třeba s úchvatnou kolekcí Kateřiny Winterové, moderátorky populárního pořadu Herbář!

Read moredoprava 30. 03. 2021
ZAPISUJI, TEDY JSEM...

Notesy, bločky, zápisníky, diáře, sešitky, náčrtníky – taky jste blázen do všeho, co krásně voní papírem? Rádi zapisujete, odškrtáváte, zaznamenáváte, načrtáváte, listujete a prohlížíte? Pak určitě mrkněte na náš web a obzvlášť důkladně si projděte sekci Notesy a bloky!

Read moredoprava 14. 01. 2021