0
BAAGL SHOWROOM

V prodejně Bontonland Megastore můžete od minulého týdne nalézt showroom naší značky školních potřeb Baagl.

Read moredoprava 17. 09. 2018
ČTVRTÝ ROČNÍK TERIBEAR HÝBE PRAHOU JE TU!

Čtvrtý ročník sportovně - charitativní akce Teribear hýbe Prahou je na svém startu a PRESCO GROUP se svou značkou BAAGL je jejím hrdým partnerem!

Read moredoprava 06. 09. 2018
5 OTÁZEK PRO JANU LEBLANC

Autorské duo Jana LeBlanc a Martina Pavlová vytvořilo zápisník, díky kterému již nezapomenete na žádnou přečtenou knihu. Je to tak! A věřte, že jsou ty nejpovolanější. Knihy milují a díky bohatým čtenářským zkušenostem pravých knihomolek přinášejí cenné rady a tipy, jak si z knihy zapamatovat co nejvíce. Do ruky se vám tak dostane stylový čtenářský deník, který zaznamená všechny vaše myšlenky a dojmy. Nemáte čas číst? I na to autorky myslely a přinášejí návod, jak přečíst alespoň jednu knihu týdně.

Read moredoprava 29. 08. 2018
ADOLF ZIKA MÍŘÍ DO GALERIE MÁNES

Na spolupráci s uznávaným fotografem a filmovým dokumentaristou jsme pyšní. Loni jsme vydali jeho, v pořadí již jedenáctou, knihu nazvanou CHARISMA. Autor zasvětil unikátní dílo portrétní fotografii, na které zachycuje výjimečnost a vnitřní kouzlo osobností z oblasti kulturního, společenského a běžného života. Jedná se o osobnosti jak české, tak i zahraniční, které ho na jeho cestách zaujaly. Autor vás také příběhem u každé kapitoly nechá nahlédnout do celého tvůrčího procesu vzniku každé fotografie. Pro rok 2019 vydáváme i autorův kalendář. Oba tyto tituly si můžete zakoupit v Galerii Mánes, kde má Adolf Zika velkou výstavu. Neváhejte, určitě se zajděte podívat!

Read moredoprava 09. 08. 2018
ZÁPISNÍK MILOVNICE KNIH

Vychází zápisník, díky kterému nezapomenete žádnou přečtenou knihu.

Read moredoprava 01. 08. 2018
PRESCO MÁ NAROZENINY

Před 23 lety, tedy přesně 18 .7.1995, byla založena naše společnost PRESCO GROUP, a.s..

Read moredoprava 18. 07. 2018

Newsletter

News and actions into your inbox!