0
INVENTURA SKLADU

Vážení zákazníci,

ve dnech 18. 1.  2020 – 26. 1. 2020 proběhne inventura centrálního skladu. V tomto období nebudeme vydávat zboží a přijímat vratky. Provoz skladu bude zahájen v pondělí 27. 1.  2020. Poslední zpracované objednávky jsou ty, které budou zaslané nejpozději 17. 1. 2020 do 13:00 hodin, pozdejší objednávky budou odeslány po skončení inventury.

Děkujeme za pochopení.

Read moredoprava 15. 01. 2020
ZVEME VŠECHNY MILOVNÍKY KNIH DO HAVLÍČKOVA BRODU

Stalo se již tradicí, že se rok co rok potkáváme na veletrhu v Havlíčkově Brodě. Letos proběhne už jeho 29. ročník. Náš stánek s označením 98A najdete stejně jako v minulých letech na jevišti.

Read moredoprava 07. 10. 2019
ZÁBAVNÝ KALENDÁŘ PRO MILOVNICE TRADIC A NOSTALGICKÝCH VZPOMÍNEK

Společnost PRESCO GROUP, a. s., a oblíbená autorka kuchařek a také moderátorka pořadu Herbář herečka Kateřina Winterová křísí dávnou módu tradičních českých zábavných kalendářů.

Read moredoprava 20. 09. 2019
MÓDNÍ DIÁŘ 2020 ANEB 365 DNÍ STYLU DO KAŽDÉ KABELKY

PRESCO GROUP, a. s., ve spolupráci s novinářkou Janou LeBlanc a ilustrátorkou Martinou Pavlovou vydávají po úspěšném Zápisníku milovnice knih další tematický diář, tentokrát pro všechny milovnice módy. Móda, to je totiž radost – pokud ovšem víte, jak s ní zacházet. Zbrusu nový originální zápisník proto má být jak průvodcem rokem 2020, tak také nepostradatelným rádcem a pomocníkem ve světě neustále se měnících trendů.

Read moredoprava 04. 09. 2019
ROK 2020 VE ZNAMENÍ SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ - TAKOVÝ BUDE ROK PODLE DARY

Společnost PRESCO GROUP, a. s., společně s Darou Rolins, zpěvačkou a rovněž výjimečnou osobností, vydává již počtvrté diář s názvem ROK PODLE DARY. Tento stylový diář vás spolehlivě provede rokem 2020 a přinese vám mnoho inspirace. Je plný autorčiných postřehů, zamyšlení a návodů, třeba jak si správně přát, jak věřit v zázraky, věřit sám sobě, jak si vážit všeho, co život přináší, jak zvolnit nebo naopak dobít baterie. Texty jsou provázené atraktivními snímky fotografky Petry Ficové a originálními ilustracemi mladé designérky. V diáři najdete také recepty na oblíbené pokrmy, dostatek místa pro vlastní poznámky a přehledné kalendárium. Opět nesmí chybět nepostradatelné zrcátko či sada motivačních samolepek.

Read moredoprava 30. 08. 2019
KLUCI, KTEŘÍ SE NEBOJÍ BÝT VYJIMEČNÍ, BODUJÍ!

V minulém roce vydalo nakladatelství PRESCO GROUP, a. s., knížku s názvem Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční, jež se stejně jako mnohde v zahraničí okamžitě stala bestsellerem. Ve Velké Británii dokonce získala ocenění v prestižní soutěži Specsavers National Book Awards jako Dětská kniha roku 2018! A není divu – nadějnému mladému autorovi Benu Brooksovi se podařilo působivými inspirativními příběhy známých i méně známých chlapců a mužů zasáhnout mladé čtenáře, ale také jejich rodiče přímo do srdcí. Na základě velkého úspěchu zmíněné knihy nyní vydáváme její druhý díl – nenechte si ujít další stovku medailonků úžasných osobností a jejich osudů!

Read moredoprava 06. 08. 2019

Newsletter

News and actions into your inbox!