0
DO ŠKOLY JAKO SUPERHRDINA
27. 06. 2016

Pro všechny rodiče, kteří mají doma školou povinné děti, je škola a výběr školních pomůcek do ní tématem číslo jedna. Výběr školního batohu je pro děti velkou událostí. 

Pro všechny rodiče, kteří mají doma školou povinné děti, je škola a výběr školních pomůcek do ní tématem číslo jedna. Výběr školního batohu je pro děti velkou událostí. Na školní tašku nebo batoh jsou kladeny stále větší nároky, a to jak na kvalitu a ergonomii, tak na splnění všech požadavků školáka. Nabídka školních batohů a potřeb pro nadcházející sezonu je opravdu široká a to své si vybere každý budoucí školák či školačka. Nová kolekce od PRESCO GROUP přináší na trh školní potřeby v designu oblíbených filmových postav, díky kterým se každé dítě může ve škole cítit jako opravdový superhrdina!

Batman, nebo Superman?

Nová kolekce školních potřeb potěší hlavně ty školáky, kteří mají rádi populární komiksové a filmové superhrdiny. Legendární postavy Batman a Superman jsou hlavním motivem nové licenční řady produktů. Nezapomnělo se ani na děvčata - i ona se mohou těšit na svoji hrdinku Supergirl. Kolekce v těchto nadčasových designech obsahují vše, co potřebuje dnešní náročný školák. Základem výbavy je školní batoh rozměru 46,5 × 32 × 17 cm s anatomicky polstrovanými zády, s nastavitelným prsním popruhem a s výškově nastavitelnými ramenními popruhy z příjemného a prodyšného materiálu. Školní batoh obsahuje jeden hlavní prostor s polstrovanou kapsou na notebook, v kterém budou všechny potřebné pomůcky přehledně uspořádané, a přední zipovou přihrádku s organizérem pro různé nepostradatelné drobnosti. K dalším důležitým doplňkům batohu patří reflexní prvky, které zvyšují bezpečnost dětí při pohybu venku, a dostatečně široký a pevný úchyt, vhodný pro časté přenášení batohu v ruce. Na pravém i levém boku je síťová kapsa určená na láhev s pitím. Batohy jsou vyrobeny z kvalitních vodoodpudivých materiálů, které ochrání učebnice a sešity před nepříznivým počasím, lze je lehce umývat a udržovat.
Všechny tyto školní batohy mají velmi atraktivní vzhled a každá licence nabízí hned dva motivy. Novinkou každého batohu je kapsa obsahující pončo do deště, které je vyrobené z kvalitního materiálu a obsahuje reflexní prvky pro zvýšenou bezpečnost dětí. Batohy jsou ideální hlavně pro žáky 2. stupně základních škol.

Batoh plný stylových školních potřeb

Jednou z hlavních školních pomůcek je penál nebo staršími žáky oblíbená etue. Jednopatrový klasický penál s chlopní je bez náplně. Vnitřek penálu je v designu dané licence a poskytuje dostatek prostoru pro přehledné umístění všech psacích potřeb, ořezávátka a gumy. Etue je také vhodná na tužky, pera nebo jiné drobnosti a má praktické uzavírání na zip. V nabídce jsou dále oblíbené textilní sáčky na přezůvky z pevného a omyvatelného materiálu. Uzavírají se pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech. Vejdou se do nich nejen boty, ale třeba i pomůcky na výtvarnou výchovu nebo sport.
Tím však výběr z těchto kolekcí zdaleka nekončí. Do výbavy školáka patří i bloky a sešity různých velikostí a provedení. Nová kolekce nabízí širokou nabídku tohoto papírenského sortimentu právě s motivem superhrdinů Batmana, Supermana a Supergirl. Školáci je mohou používat na poznámky do školy nebo ve volném čase na kreslení. Novinkou letošního roku jsou linkované notýsky ve formátu A6 a nesmí chybět ani sešity ve formátu A5 a A4 v provedení linkovaný nebo nelinkovaný. Udržet pořádek v batohu a ochránit sešity a knihy před poškozením pomohou desky na sešity ve formátu A4. Ochranné desky s vnitřními klopami proti vypadnutí jsou zajištěné funkční gumičkou.
Dalšími zajímavými motivy, s nimiž přichází nová kolekce, jsou ty z filmů Walta Disneyho - Alenka v říši divů a nestárnoucí Mickey a Minnie. Oblíbená Alenka je k dispozici jako linkovaný blok se spirálou ve formátu A4 a A5, Mickey a Minnie pak nabízí bloky ve třech designech formátu A4 a dva ve formátu A5. Všechny bloky obsahují 60 listů.
Letošní nabídka sešitů je opravdu rozsáhlá, nezapomíná ani na nejmenší žáky a děti předškolního věku. Hrdinové licenční řady nejznámějšího „animáku" všech dob Frozen budou dětem dělat radost při učení i při kreslení. Řada sešitů je věnovaná jednotlivým postavám příběhu, Olafovi, Anně a Else, a je ve formátech A6, A5, A4 v provedení jako linkované a nelinkované. Nesmí chybět ani náčrtník na kreslení, ten je ve formátu A4 a obsahuje 50 listů. Dalším letošním hitem bude nový animovaný film opět z dílny Walta Disneyho Hledá se Dory. K dispozici jsou sešity formátu A5, A4 a náčrtník.
Školní diáře jsou prostě cool!
Důležitou a nepostradatelnou vychytávkou každého školáka jsou školní diáře, které si i přes velkou oblibu nejrůznějších elektronických zařízení stále drží své pevné místo v školním batohu. Školní diář v praktických pevných deskách rozměru 9,8 × 14,5 cm si oblíbí holky i kluci všech věkových kategorií, obsahuje rozšířené kalendárium od září 2016 do prosince 2017, dostatek místa na vlastní poznámky, spoustu užitečných taháků z matematiky, češtiny a angličtiny nebo rozvrhy hodin. Samozřejmě nesmí chybět ani seznam prázdnin. Letošní kolekce navazuje na loňské, zákazníky oblíbené motivy - Violetta, Star Wars Rebels, Sovy, Technic - a novinkou je motiv Scool Time.

S úsměvem do školky i na výlet!

V nové kolekci licenční řady školního sortimentu Batman, Superman a Supergirl myslíme i na předškolní děti. Právě jim jsou určené dva typy batohů rozměru 21 × 31 × 13 centimetrů, klasický batůžek a batůžek švédského typu. První z nich má anatomicky polstrovaná záda a délkově nastavitelné polstrované ramenní popruhy z příjemného a prodyšného materiálu. Pro snadné přenášení v ruce je batoh vybaven pevným úchytem. Nesmí chybět ani bezpečnostní reflexní prvky a na bocích síťové kapsy vhodné pro umístění láhve na pití. Batůžek švédského typu s velkým hlavním prostorem a přední kapsou má délkově nastavitelné polstrované ramenní popruhy, které se pro jednodušší nošení v ruce dají připnout k tělu batohu. Na boku je umístěná kapsa vhodná na láhev s pitím a ve spodní části batohu je uložený integrovaný vyjímatelný polstrovaný sedák. Kolekce byla vybírána pečlivě s ohledem na praktičnost, kvalitu vybraných materiálů a v designu oblíbených superhrdinů. Produkty jsou určeny pro děti ve věku od 3 do 6 let.