0
DIÁŘ NEBO NOTES? KOLEKCE 2022 PODRUHÉ
05. 08. 2021

Možná si ještě pamatujete, že jsme v minulém článku dali prostor především kalendářům. V tom dnešním se podíváme na zoubek skupině neméně zajímavé.

Jak asi tušíte z nadpisu, řeč bude tentokrát o diářích a notesech. A kde vlastně začít? No samozřejmě u novinek, kterých je v nové kolekci požehnaně.

Jako první se zaměříme na roky prověřené plánovací diáře. V naší nabídce stále najdete oblíbené řady jako Balacron, Capys, Cambio, Aprint, Twill či Dakar. Tyto převážně jednobarevné praktické diáře vám budou věrnými pomocníky doma i na poradách a seženete je u nás ve třech různých rozměrech. Požadovaný komfort zajistí přehledné kalendárium, místo pro osobní údaje, roční plánovací kalendář 2022-2023 a také rozšířený seznam českých jmen. Pro odvážnější zákazníky naopak doporučujeme pestrobarevnější řady jako Vivella Fun, Dado, Avilla či nepřehlédnutelné Cambio Fun. Za zvláštní zmínku určitě stojí diář Vivella Fun Vlk s povrchem imitující kůži.

Minimalisty zase jistě zaujmou kapesní a plánovací diáře v praktickém formátu. V nové kolekci je najdete v šesti různých designech. A samozřejmostí jsou i stejné diáře ve slovenštině.

Pokud chcete diář používat hned teď, pak svou pozornost zaměřte na naše Petito diáře s 18měsíčním kalendáriem. Nabízíme je v osmi luxusních designech. Školáci pak ocení užitečné školní diáře s taháky a tuhou knižní vazbou.

A i mezi našimi notesy najdete jednu nepřehlédnutelnou novinku. Notesy Hardy patří mezi špičku na trhu, a kromě místa pro vaše poznámky zaujmou inovativní kapsou na zip. Mezi notesy s gumičkou nesmíme opomenout ty se sametovým povrchem, které jsou příjemné jak do ruky, tak na pohled.Sháníte-li něco opravdu unikátního máme pro vás i letos pár specialitek. Luxusní nedatovaný plánovač štěstí asi nemusíme dlouho představovat. Co představíme ale moc rádi je nový Zábavný kalendář Kateřiny Winterové. Známá moderátorka se v něm opět vrací se zajímavými texty a krásnými ilustracemi. Zajímavá je i dvojice Zápisník milovnice knih a Zápisník filmožrouta. Nabídku pak uzavírají nové diáře a notesy s gumičkou, ze kterých si vybere opravdu každý. Pro ten váš se zastavte na webu www.presco.cz.