0
DĚTSKÁ PLANETA 2016
31. 10. 2016

Přijďte nás navštívit na prodejní výstavu DĚTSKÁ PLANETA 2016. 

Přijďte nás navštívit na prodejní výstavu našich produktů, která se koná v rámci veletrhu hraček, her a dětských potřeb pod názvem DĚTSKÁ PLANETA 2016.

Na veletrhu Dětská planeta představíme novou obchodní značku Ella & Max, pod kterou vydáváme řadu knižních novinek pro nejmenší. Vlajkovou lodí podzimního edičního programu jsou dvě knihy z pera mezinárodně uznávaného autora a ilustrátora Chrise Riddella o dobrodružstvích holčičky Otolíny a jejího nerozlučného přítele pana Moury. Dále navazují dvě veselá leporela Daniely Kulot. Její knihu, kterou na tuzemský trh uvádíme pod názvem Jsme kamarádi, vybrala na letošním Lipském knižním veletrhu odborná porota z kolekce osmi tisíc novinek mezi deset nejlepších titulů pro nejmladší věkovou kategorii. Jednoduché, srozumitelné a veselé ilustrace dalšího mezinárodně ceněného autora Axela Schefflera přinášejí dvě knihy edice Rozpustilé hrátky se zvířátky. V těch spolu s rozvernými básničkami najdete nejen poučení o zvířatech, ale i zábavnou kombinační hru. V dalších, tentokrát velkoformátových leporelech se to doslova „hemží" dopravními prostředky a stavebními stroji. Malé milovníky originálního výtvarného stylu přilákají Pohádkové omalovánky netradiční kombinací klasické pohádky, omalovánek a velkého plakátu. V edici Výtvarná dílna pak najdete tématem i zpracováním na trhu zcela ojedinělou publikaci - Bude nás o jednoho víc. Podzimní nabídku uzavírají knížky edice mini-miki, plné zábavných aktivit i poučení, které přenesou malé čtenáře do blízkých i vzdálených koutů zeměkoule.

Značka Ella & Max má za cíl vydávat kvalitní a rozpoznatelné tituly, které podporují dětskou představivost, kreativitu a samostatné myšlení. Vedle licenčních titulů se chce orientovat také na tuzemskou autorskou tvorbu a vydávání vlastních titulů. Všechny vydávané tituly by se měly stát pro malé čtenáře zdrojem zábavy, inspirace, potěšení i poučení.

Navštivte náš stánek, prohlédněte si naše produkty - knihy, notesy, bloky, pexesa, hry a mnoho dalšího. Vše si můžete na místě zakoupit. Připraveno je i mnoho dalších zajímavých veletržních akcí.

 

Kdy: 4.- 6. 11. 2016 

Kde: Levé křídlo Průmyslového paláce, VÝSTAVIŠTĚ PRAHA HOLEŠOVICE

Číslo stánku: LK 2

 

Otevírací doba:

PÁ: 10.00 - 18.00 hod

SO: 10.00 - 18.00 hod

NE: 10.00 - 16.00 hod

 

Více informací naleznete zde: http://www.detskaplaneta.cz/

Těšíme se na Vás!