0
BAKE & THE CITY – KUCHAŘKA PRO VŠECHNY MILOVNÍKY PEČENÍ
14. 11. 2016

Rádi mlsáte? Rádi cestujete?

Rádi mlsáte? Rádi cestujete a z každé cesty jste si kromě krásných zážitků donesli i vzpomínku na úžasné dezerty, které jste na cestách ochutnali? Tak i Vám přinášíme pod vánoční stromeček jedinečnou a originální kuchařku plnou sladkých receptů, která zve všechny milovníky pečení a mlsání na lákavou okružní cestu za evropskými moučníky. Čeká na Vás celkem šedesát měst, které díky receptům navštívíte!

Autorem je mladý, sympatický kuchař Tobias Müller, který je mezi cukrářskými bloggery opravdovým pojmem. Jeho blog můžete sledovat na www.kuchenbaecker.com. Věnuje se klasickým koláčům, buchtám i nejnovějším trendům v pečení, přitom je pro něj důležité, aby byly všechny recepty dobré a jednoduše proveditelné. Již dva roky píše vlastní sloupek pro časopis Mut&Liebe Magazin a naplněn hrdostí, že může péct a psát tento sloupek, se cítí jako mužský protějšek Carrie Bradshawové ze slavného seriálu Sex and the City, podle kterého vznikl i název této knihy. Tobias má za sebou vzrušující měsíce. Vybíral recepty a zase je zavrhoval, pekl, ochutnával a svou malou kuchyň proměnil v bitevní pole. Tímto způsobem vytvářel podobu svých nejoblíbenějších receptů, stejně tak, jako když Carrie vymýšlí své módní outfity. Sladké pozdravy z Tobiasových cest po evropských městech jsou inspirovány místní pekařskou klasikou, regionálními specialitami i kuriozitami typickými pro konkrétní město.

Kniha je plná:

  • inspirativních nápadů, kreativních variací, oblíbených moučníků a specialit z 60 měst
  • tipů a triků pro kreativní pečení s jednoduchou výbavou a stylových dekorací jako bonusu 
  • originálních fotografií

Publikace je rozdělená do 7 cest, které začínají vždy mapou s vyznačením jednotlivých měst. Z Londýna a Paříže přes Lisabon, Kodaň a Řím až do Prahy, Istanbulu a Moskvy - s jednou sladkou odbočkou do New Yorku. Kromě receptů a srozumitelného vysvětlení jednotlivých kroků pečení se dozvíte i zasvěcené informace z cest. Tato kniha pečení Vám vypráví příběhy!