0
ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ: ZA ZRCADLEM
23. 05. 2016

Těšíte se do kina na dlouho očekávané nové zpracovaní filmu Alenka v říši divů s podtitulem Za zrcadlem s jedinečným Johnny Deppem? 

Těšíte se do kina na dlouho očekávané nové zpracovaní filmu Alenka v říši divů s podtitulem Za zrcadlem s jedinečným Johnny Deppem? Jeho ztvárnění Kloboučníka bude opět velmi originální a nezapomenutelné. Česká premiéra tohoto fantasy rodinného filmu bude 26. 5.2016 a jistě přiláká mnoho malých i velkých diváků.

Produkty s motivem filmu Alenka v říši divů můžete najít jak v naší nabídce bloků, tak i v nové kolekci kalendářů pro rok 2017.

O filmu: Alenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, kovovou kouli uvnitř Veleorloje, jenž stanovuje veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli – i nepřáteli – v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas.

Více na www.falcon.cz