0
ABC FESTIVAL – ZÁBAVA PRO VŠECHNY DĚTI A JEJICH RODIČE
11. 04. 2019

Už tento víkend odstartuje druhý ročník akce pro celou rodinu: FESTIVAL ABC. Je to dvoudenní zábava v prostorách Národního zemědělského muzea v Praze na Letné a je určená pro všechny zvídavé děti a jejich rodiče.

Tuto jedinečnou akci pořádá časopis ABC a čeká na vás spoustu hraní, různé sportovní aktivity ve vnitřních i venkovních prostorách muzea, vědecké experimenty, vědomostní úkoly a mnoho dalšího. Bude to zábava na celý den…stanete se na chvíli archeologem, herním vývojářem, kouzelníkem, naučíte se střílet z luku nebo procestujete svět trabantem. Pro všechny děti je připravena soutěžní trasa a 3x denně tombola o spousty zajímavých cen. Na pódiu časopisu ABC bude během celého festivalu probíhat pásmo zajímavých přednášek. Nezapomíná se ani na nejmenší, pro které je připravený speciální koutek se Sluníčkem a Mateřídouškou.

My tam budeme s naší značkou BAAGL a ELLA & MAX. Na stánku vám představíme novinky kolekce pro rok 2019, například aktovku ZIPPY nebo batoh CUBIC, které si můžete samozřejmě hned i vyzkoušet a pořádně prohlédnout. Zakoupit si budete moc sáčky na obuv, láhve na pití nebo penály. I malý čtenáři si přijdou na své. Všemi rodiči oblíbené knížky z edice PRO MALĚ VYPRAVĚČE nebo inspirativní příběhy pro celou rodinu, přijďte za námi na Letnou, nebudete litovat!

Více informací zde.

Kdy?
SO: 10.00 – 17:00
NE: 10.00 – 17:00

Kde?
Národní zemědělské muzeu
Kostelní 1300/44