0
PRESCO BUDE NA KNIŽNÍM VELETRHU V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

Tento pátek a sobotu se s námi můžete potkat na již 27. Podzimním knižním veletrhu, který se koná v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. Nakladatelství PRESCO GROUP se účastní poprvé, a o to více se těšíme. Na veletrhu představíme knihy značky ELLA & MAX a PRESCO BOOKS. A nejen to! Zakoupit si můžete taky dárkové předměty s motivem Malého prince či Mucha Fresh Collection.

Číst vícedoprava 18. 10. 2017
SETKÁNÍ S DAROU

Všichni fanoušci si určitě rádi zavzpomínají na jedinečné setkání s divou a módní ikonou Darou Rolins. Stalo se tak v úterý 19. 9. 2017 v knihkupectví Luxor na Chodově, kde jsme představili nový diář ROK PODLE DARY na rok 2018. Atmosféra byla plná emocí a některým fanouškům se ze setkání s Darou tajil dech. Moc děkujeme, že jste všichni dorazili. I díky vám to byla jedinečná akce a my věříme, že se vám diář líbí a bude vás provázet celým příštím rokem.

Číst vícedoprava 06. 10. 2017
HUMBOOK, festival knih, co hýbou vaším světem!

Společnost PRESCO GROUP je partnerem festivalu knih konaného pod názvem HUMBOOK. Jedná se již o 2. ročník této výjimečné akce určené pro všechny milovníky knih. Koná se již tuto sobotu 7. 10. 2017 v Meet Factory na pražském Smíchově. Zahájení festivalu je v 9.30 hod.

Číst vícedoprava 03. 10. 2017
TŘETÍ ROČNÍK TERIBEAR HÝBE PRAHOU JE TU!

Třetí ročník sportovně - charitativní akce Teribear hýbe Prahou je na svém startu a PRESCO GROUP je jejím hrdným partnerem!

Číst vícedoprava 06. 09. 2017
DARA ROLINS PŘEDSTAVÍ SVŮJ DIÁŘ – ROK PODLE DARY

Už nyní se můžete těšit na příjemné setkání se známou zpěvačkou Darou Rolins, která představí svůj diář pro rok 2018 pod názvem Rok podle Dary.

 

Číst vícedoprava 01. 09. 2017
CELÁ RODINA VYPRÁVÍ PŘÍBĚHY!

Praha. Jako modrý had se mezi pražskými kopci vine řeka Vltava překlenutá mnoha mosty a lávkami.

Číst vícedoprava 27. 06. 2017

Newsletter

Novinky a akční nabídky jen do vaší schránky!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku